Hyperloop в Україні будувати не будуть – Криклій

Hyperloop в Україні будувати не будуть – Криклій

Новий міністр інфраструктури вважає ідею свого попередника «абсурдною»

Hyperloop в Україні будувати не будуть – Криклій
Владислав Криклій
Фото: Facebook/Vladyslav Kryklii

Новий міністр інфраструктури  Владислав Криклій в інтерв’ю виданню «Наше місто» заявив,що ідея його попередника Володимира Омеляна про будівництво Hyperloop в Україні є «м’яко кажучи, абсурдною».

«Ми з Омеляном один одного поважаємо. Ніхто нікого не ображає і тим більше не згадує про Hyperloop. Я вважаю, що ідея, м'яко кажучи, абсурдна. І якщо ми хочемо про щось таке мріяти, то вже простіше винайти технологію телепортації. Це однозначно і швидше і простіше. І нові дистанції так можна організовувати. У нашому випадку, на жаль, Hyperloop не буде. Але я все одно хочу, щоб українська інфраструктура їздила, літала, плавала і розвивалася максимально в усіх напрямках», – сказав міністр.

Hyperloop – проект вакуумного високошвидкісного поїзда, запропонований в 2013 році американським венчурним підприємцем Ілона Маском. За словами винахідника, швидкість поїздів зможе досягати до 1220 км / год. Нас сьогоднішній день, проект до кінця не реалізований. Але на випробуваннях вже вдалося досягти максимальної швидкості порядку 450-460 км / ч. Випробування проходять на полігонах в Хоторні і Лас-Вегасі. Також зводиться полігон в Тулузі.

Як повідомлялось, Омелян виявив бажання підключитись до глобального проекту Hyperloop. Саме Дніпро мало стати тестовим майданчиком із впровадження транспорту п’ятого покоління. Екс-міністр очікував реалізувати амбітний проект за 5-10 років.

Більше про діяльність екс-міністра інфраструктури  можна прочитати в матеріалі Mind «Володимир Омелян: «У вільний від роботи час займаюся проектом українського Hyperloop».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло