Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Члени ради директорів WeWork мають намір змістити Ньюмана з поста гендиректора – WSJ

Члени ради директорів WeWork мають намір змістити Ньюмана з поста гендиректора – WSJ

Точних причин невідомо, але видання вказує як на збитки стартапу, такі на суперечливу поведінку самого Ньюмана

Члени ради директорів WeWork мають намір змістити Ньюмана з поста гендиректора – WSJ
фото www.flickr.com/photos/opengridscheduler

Кілька членів ради директорів WeWork, деякі з яких пов'язані з японською SoftBank, планують змістити засновника компанії Адама Ньюмана з поста гендиректора компанії. Йому хочуть запропонувати посаду невиконавчого голови ради директорів, пропозицію може бути розглянуто до кінця вересня 2019 року. Про це повідомляє WSJ.

Видання не вказує, що саме стало приводом для цієї ініціативи, але згадує як збитки стартапу, так і спірну поведінку самого Ньюмана. Він зокрема відомий тим, що купував приміщення і здавав їх в оренду WeWork, а також часто влаштовував вечірки в компанії – в тому числі в честь скорочення співробітників.

WSJ зазначає, що у Ньюмана достатньо голосів і підтримки серед інших директорів, щоб повністю розігнати раду. При цьому у SoftBank теж є вплив – вона може дати потрібні кошти для зростання WeWork, яка поки залишається збитковою.

У 2017 році WeWork при оцінці в $20 млрд отримала інвестиції на $4,4 млрд від фонду Vision Fund, що належить SoftBank. У 2018-2019 році роках SoftBank безпосередньо інвестувала в WeWork $4 млрд, оцінюючи проект в $47 млрд.

Нагадаємо: американська компанія The We Company – оператор мережі коворкінгів WeWork – планувала одне з найбільших IPO другої половини 2019 року (першим був Uber на $82 млрд). Згідно з останнім раундом інвестицій, оцінка компанії сягнула $47 млрд. З цим же показником The We Company планувала розміщувати свої акції на NYSE вже у вересні. Що правда, за декілька тижнів до оголошеної раніше дати IPO подію відклали і перенесли на невизначений термін. Більше про причини цього можна дізнатись із матеріалу Mind «Хиткий простір: чому мережа коворкінгів WeWork відклала ІРО на $47 млрд».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті