Захворіло у світі
20,643,028
Померло у світі
749,764
Вилікувалось у світі
12,846,169
Захворіло в Україні
86,140
Померло в Україні
1,992
Вилікувалось в Україні
46,216
Правоохоронці провели обшуки в Deutsche Bank у справі по відмиванню грошей через Danske Bank

Правоохоронці провели обшуки в Deutsche Bank у справі по відмиванню грошей через Danske Bank

Банк підозрюють в тому, що він пізно проінформував компетентні органи про можливе відмивання коштів

Цей матеріал також доступний російською
Правоохоронці провели обшуки в Deutsche Bank у справі по відмиванню грошей через Danske Bank
фото www.flickr.com/photos/88056141@N08/8050005261

Співробітники прокуратури Франкфурта-на-Майні і Федерального відомства з кримінальних справ (BKA) в середу, 25 вересня, провели обшуки в центральному офісі Deutsche Bank у рамках слідства у справі про відмивання грошей через Danske Bank, найбільший комерційний банк Данії. Про це повідомляє DW.

Німецький фінансовий інститут підозрюють в тому, що він пізно проінформував компетентні органи про можливе відмивання грошей. Deutsche Bank був банком-кореспондентом відділення Danske Bank в Естонії.

У Deutsche Bank заявили, що готові співпрацювати з прокуратурою, пояснивши, що проводили самостійне розслідування підозрілих операцій і передали відповідні документи при першій можливості компетентним органам.

Нагадаємо: раніше цього дня Департамент поліції і прикордонної охорони Естонії підтвердив, що в Таллінні був знайдений труп колишнього глави естонської філії банку Danske Айвара Рехе. Зазначається, що труп був знайдений в його власному саду і все вказує на самогубство.

У листопаді 2017 року в Естонії було порушено кримінальну справу стосовно естонського філії Danske. Держпрокуратура підтвердила, що стосовно Айвара Рехе справа не порушувалася і що він не пов'язаний зі слідчими діями щодо банку.

За час його роботи клієнтами естонського відділення було проведені підозрілі трансакцій на загальну суму близько 200 млрд євро. Як повідомила у вересні 2018 року лондонська газета The Financial Times з посиланням на попередній звіт консалтингової компанії Promontory Financial, тільки протягом 2013 року через відділення Danske Bank в Естонії пройшло $30 млрд, що належать росіянам і жителям країн колишнього СРСР.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті