Парламент ухвалив закон про зняття штучних заборон щодо приватизації державного майна

Парламент ухвалив закон про зняття штучних заборон щодо приватизації державного майна

Рада визнала таким що втатив чинність закон «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації»

Парламент ухвалив закон про зняття штучних заборон щодо приватизації державного майна
Фото: УНІАН

Верховна Рада ухвалила в другому читанні та в цілому закон про визнання таким, що втратив чинність, закону «Про перелік об'єктів права державної власності, що не підлягають приватизації» (1054-1) . За його ухвалення проголосували 250 народних депутатів, передає кореспондент Mind.

Законом пропонується визнати таким, що втратив чинність, закон України «Про перелік об’єктів права державної власності, що не підлягають приватизації».

Крім того, ухвалений документ пропонує внести зміни до закону «Про приватизацію державного і комунального майна» в частині визначення критеріїв об’єктів, що не підлягають приватизації, зокрема, установити, що об’єкти права державної власності, що знаходяться на тимчасово окупованих територіях не підлягають приватизації до повного відновлення конституційного ладу України на тимчасово окупованих територіях.

Також зазначається, що даний закон сприятиме активізації інвестиційної діяльності в ринковому середовищі, забезпечить рівність прав та інтересів суб'єктів господарювання, громадян і держави щодо розпорядження об’єктами державної власності, що сприятиме оптимізації системи управління державним майном.

Також він забезпечить зняття штучних заборон щодо приватизації державного майна і позитивно вплине на економічний розвиток регіонів.

Нагадаємо, як писав Mind, 13 вересня 2019 року Верховна Рада підтримала даний законопроєкт у першому читанні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті