Захворіло у світі
12,128,406
Померло у світі
551,384
Вилікувалось у світі
6,650,507
Захворіло в Україні
51,224
Померло в Україні
1,327
Вилікувалось в Україні
23,784
В Кремлі назвали умову, після якої буде узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки»

В Кремлі назвали умову, після якої буде узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки»

Це стане можливим лише після розведення сил в Петровському і Золотому

Цей матеріал також доступний російською
В Кремлі назвали умову, після якої буде узгоджена дата зустрічі лідерів «нормандської четвірки»
Владислав Сурков
фото www.flickr.com/photos/135418267@N06/20978470634

Визначення термінів проведення саміту «нормандської четвірки» стане можливим тільки після відведення військ на узгоджених раніше двох ділянках на лінії зіткнення на Донбасі. Про це заявив ТАСС помічник президента РФ Владислав Сурков.

«Остаточне узгодження дати саміту «нормандської четвірки» відбудеться після того, як буде практично завершено і підтверджено розведення сил в Петровському і Золотому, – сказав він. – При нормальному розвитку подій на це піде близько двох тижнів».

«Крім того, – не виключив Сурков, – можлива попередня зустріч міністрів закордонних справ. Після цього всі умови, необхідні для проведення зустрічі лідерів, дійсно, будуть виконані».

Нагадаємо: напередодні у російських ЗМІ з’явилася інформація про те, що 1 жовтня українська делегація нібито вже підписала «формулу Штайнмайера» на переговорах у Мінську.

Під час брифінгу президент Зеленський повідомив,що українська сторона погодила текст «формули Штайнмайєра». Також він анонсував розведення військ ще на двох ділянках після Станиці Луганської, «де відбулося успішне розведення військ». Глава держави заявив, що формула «має бути  імплементована в новий закон про особливий статус, якого ще немає».

Як повідомлялось, після зустрічі контактної групи так звані «ДНР» та «ЛНР» зажадали від Києва узгодити з ними закон про особливий статус Донбасу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті