Visa та Mastercard переглянуть своє рішення щодо фінансування криптовалюти Libra

Visa та Mastercard переглянуть своє рішення щодо фінансування криптовалюти Libra

Причиною ймовірної відмови у фінансуванні цієї криптовалюти стало застереження влади США та ЄС

Этот материал также доступен на русском языке
Visa та Mastercard переглянуть своє рішення щодо фінансування криптовалюти Libra

Visa, Mastercard, а також низка інших фінансових компаній повідомили про те, що мають намір відмовитися від співпраці з компанією Facebook в справі розробки електронної валюти Libra. Повідомляє The Wall Street Journal.

На думку міністра фінансів США Стівена Мнучіна, Libra може бути використана особами, які займаються відмиванням грошей, а також фінансуванням тероризму, а президент США Дональд Трамп зазначив, що Libra матиме «низьку стабільність і надійність».

Міністри фінансів країн G7 попередили, що криптовалюта від Facebook може негативним чином вплинути на функціонування міжнародної валютної системи.

Нагадаймо: Facebook в червні цього року оголосила, що планує випустити в обіг власну криптовалюту Libra.

За словами представників компанії, зробити переказ цифрової валюти буде так само просто, як відправити текстове повідомлення на телефон. Функціонування нової валюти буде засноване на технології блокчейн – децентралізованої бази даних, пристрої зберігання інформації, який не підключений до віддаленого сервера. Низка найбільших американських корпорацій, включаючи Visa, Mastercard, PayPal та Uber, раніше заявили, що мають намір вкласти 10 мільйонів доларів у створення консорціуму, який керуватиме Libra.

Раніше повідомлялось, що Visa, Mastercard, PayPal та Uber вкладуть по $10 млн в нову криптовалюту Facebook.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло