Антимонопольний комітет перевіряє покупку Тігіпком готелю Radisson Blu
Український бізнесмен придбав об’єкт через свою кіпрську компанію

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розглядає питання надання дозволу кіпрської компанії Devisal Limited, що належить українському бізнесменові Сергію Тігіпку, купити акції Wesla Investments Limited (Британські Віргінські о-ви), повідомляє Бізнес Цензор.
Відповідна угода забезпечить Devisal Limited перевищення 50% голосів у вищому органі управління компанії Wesla Investments.
Згідно з даними Єдиного держреєстру, Wesla Investments Limited є єдиним учасником з 100% часткою в статутному капіталі ТОВ «Веон Плюс», що є власником Radisson Blu Hotel на Подолі.
Кінцевим бенефіціаром ТОВ, станом на 3 жовтня, числиться громадянин Молдови Віктор Гараба.
До червня 2016 року, згідно з держреєстру, кінцевим бенефіціаром ТОВ «Веон Плюс» виступав громадянин РФ Сергій Ковальов.
За даними юридичної групи CMS, угода з покупки готелю Radisson Blu Hotel на Подолі Сергієм Тігіпком здійснена в 2016 році, її вартість склала 9,2 млн євро.
Нагадаємо: у березні цього року Тігіпко купив бізнес-центр в Укргазбанку, а у квітні стало відомо, що Фірташ продав частину торговельно-офісного центру «Арена-Сіті» Тігіпку.
Раніше повідомлялося, що Тігіпко купив у Порошенка завод «Кузня на Рибальському».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].