Захворіло у світі
12,984,811
Померло у світі
570,375
Вилікувалось у світі
7,156,925
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Ціни на приватні будинки у Києві економ та комфорт класів значно впали

Ціни на приватні будинки у Києві економ та комфорт класів значно впали

Сьогодні таке житло можна придбати за цінами 2006 року

Ціни на приватні будинки у Києві економ та комфорт класів значно впали
фото pixabay.com

Ринкова вартість житлових приватних будинків у столиці знизилась до 13-річного мінімуму. Причини спаду цін пояснюють експерти DOM.RIА.

«За останніх п'ять місяців приватні будинки в Києві в сегменті економ і комфорт подешевшали на 10-12%. У вересні 2019 року ціни знизилися до 13-ти річного мінімуму, але бажаючим придбати таку нерухомість потрібно буде поквапитися» – повідомляє експерт з нерухомості DOM.RIA Анатолій Топал.

Окремий будинок з ділянкою від 5 до 8 соток в територіальних межах Києва вже можна купити за $70 000- $ 90 000 Як правило, це будівлі 60-80-х років минулого століття, часто з косметичним ремонтом і центральними комунікаціями.

В останній раз на подібні будинки такі ціни були зафіксовані в 2006 році. Оператори ринку пояснюють цей факт декількома факторами: по-перше, попит на такі будинки став менший, покупці віддають перевагу сучасним будинкам в котеджних містечках й будинках з максимально розвиненою інфраструктурою і більш сприятливою соціальним середовищем.

По-друге, реконструкція такого будинку обходиться дорожче, ніж будівництво нового.

Також експерт вважає, що на падіння цін вплинув й загальний стан київського ринку нерухомості, що характеризується призупиненням на тлі курсових коливань.

Аналітики прогнозують, що така ситуація може залишатися недовго. І вже з весни 2020 року, після невеликого прогину вниз, ціни можуть вийти в стадію зростання.

Раніше повідомлялось, що середня вартість житла в новобудовах Києва збільшилася на 3,9%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті