Уряд перерозподілив кошти для 707 інвестпрограм регіонального розвитку

Уряд перерозподілив кошти для 707 інвестпрограм регіонального розвитку

Зокрема, Кабмін затвердив порядок, який дозволить придбати обладнання на загальну суму 70 млн грн, щоб видавати паспорти та повідчення водія

Уряд перерозподілив кошти для 707 інвестпрограм регіонального розвитку
Олексій Гончарук
Фото: прес-служба Кабміну

Уряд схвалив розпорядження, яким перерозподілив кошти для 707 інвестпрограм регіонального розвитку, які реалізуються за рахунок Державного фонду регіонального розвитку. Про це повідомляє прес-служба Кабінету міністрів.

«Рішення уряду дозволить внести зміни до 25 проектів та зменшити фінансування на понад 224 млн грн за рахунок проектів, де є ризики неосвоєння коштів до кінця 2019 року», – йдеться у повідомленні.

Кабмін затвердив порядок, який дозволить придбати обладнання на загальну суму 70 млн грн, щоб видавати паспорти, посвідчення водія та документи для реєстрації транспортних засобів через Центри надання адміністративних послуг.

Також, уряд посилив вимоги до безпечності харчових продуктів та кормів для тварин, які імпортуються в Україну. 

Згідно з повідомленням прес-служби, це означає, що до названої продукції будуть встановлені спеціальні умови імпорту під час ввезення та пересилання в Україну, щоб знизити ризики наявності небезпечних захворювань, як це прийнято, зокрема у ЄС.

Окрім того, уряд також скоротив кількість управлінь юстиції з 27 головних територіальних управлінь до 8 міжрегіональних управлінь, що  дозволить зменшити кількість підрозділів у структурі Міністерства юстиції України, оптимізувати їхню структуру та витрати, покращити контроль за їхньою роботою та покращити практику управління на міжрегіональному рівні.

Уряд надав Міжрегіональний статус Департаменту стратегічних розслідувань Національної поліції України.

Нагадаємо: Кабмін на тому ж засіданні звільнив тимчасово виконуючого обов'язки директора Держпідприємства з обслуговування повітряного руху України Олександра Доценко та Ксенію Ляпіну з посади голови Державної регуляторної служби.

Тимчасово виконуючим обов'язки глави ДРС призначений заступником голови відомства Олег Мірошниченко.

Також уряд зробив низку призначень у міністерствах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію