Еквадор повністю припинив нафтовидобуток через політичну кризу і протести
Збитки від зупинки роботи складають $12,8 млн

Міністерство енергетики та невідновлюваних ресурсів Еквадору повідомило про зупинення роботи Трансеквадорської системи нафтопроводів. За даними відомства, це сталося через падіння видобутку і низьке завантаження системи, пише Tecnoblog.
«Трансеквадорська система нафтопроводів (SOTE) зупинила свою роботу з 13:00 9 жовтня через низький рівень поставки сирої нафти, викликаний припиненням робіт на нафтових родовищах під керуванням Petroamazonas після їх захоплення сторонніми особами. На сьогодні збитки від зупинки роботи складають $12,8 млн, обсяг невидобутої нафти за час простою склав 231,8 тисяч барелів», – ідеться в повідомленні відомства.
Раніше Міністерство енергетики країни оголосило, що хвиля протестів в Еквадорі призвела до припинення видобутку ще на двох нафтових родовищах на додачу до тих, які були зупинені раніше.
Зокрема, за даними відомства, в понеділок близько 14:00 за місцевим часом приблизно 30 осіб проникли на територію блоку Pucuna і змусили співробітників призупинити роботу, ще 60 осіб завадили роботі на блоці Palo Azul. Міністерство зазначає, що співробітники Petroamazonas не постраждали.
На початку жовтня в Еквадорі почалися протести громадян, незадоволених економічними реформами уряду. До транспортних приєдналися інші громадські організації, оголошено безстрокову мобілізацію представників корінних народів з метою протесту проти економічної політики уряду. 570 осіб затримано в результаті заворушень.
Президент Еквадору Ленін Морено оголосив режим надзвичайного стану в зв'язку з протестами. Морено заявив, що влада не стане переглядати пакет заходів, узгоджений з керівництвом МВФ, що включає скасування субсидій на бензин.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].