Захворіло у світі
12,376,147
Померло у світі
556,895
Вилікувалось у світі
6,795,141
Захворіло в Україні
52,043
Померло в Україні
1,345
Вилікувалось в Україні
24,800
«Спецжитлофонд» замовив у «приватівця» будівельні роботи на майже 400 млн грн

«Спецжитлофонд» замовив у «приватівця» будівельні роботи на майже 400 млн грн

Загалом із квітня 2019 року «БК Роял Хауз» отримала будівельних підрядів виключно в «Спецжитлофонду» на 755,93 млн грн

«Спецжитлофонд» замовив у «приватівця» будівельні роботи на майже 400 млн грн
Фото: pixabay.com

КП «Спецжитлофонд» Київради за результатами тендеру замовило у ТОВ «БК Роял Хауз» будівельно-монтажні роботи у Києві на 395,31 млн грн. Про це повідомляється у системі ProZorro.

Тендерна угода відбулася в рамках реконструкції виробничо-складської бази під IV чергу будівництва житлових будинків та складських будівель по вул. Качалова, 40. Реконструкція триватиме до 2023 року.

Мова йде про будівництво ЖК «Рідне місто», ІІІ чергу якого для  будувало ТОВ «ВЛД Груп», а І-ІІ чергу – ТОВ «Варда Спецбуд Монтаж», пов’язане з екс-директором КП «Житлоінвестбуд-УКБ» Вячеславом Непопом і екс-очільником Департаменту будівництва та житлового забезпечення КМДА та президентом АТ «ХК «Київміськбуд» Михайлом Голицею.

Загальна площа квартир у трисекційному будинку з індивідуальним тепловим пунктом, котельнею та насосною становить 24 767 кв. м. Будівництво коштує майже 16 000 грн за кв. м. У грудні 2018 року Мінрегіонрозвитку встановило опосередковану вартість будівництва житла з нуля для Києва на рівні 13 849 грн, що на 15% дешевше.

Субпідрядниками «БК Роял Хауз» з обсягом робіт менше 20% загальної вартості підряду будуть криворізьке ТОВ «Інжінірінг-Компані» та столична ТОВ «Майстерліфт».

За підсумковою відомістю ресурсів первинної пропозиції переможця без доставки і ПДВ, ціни сталі, бетонів, газобетонних блоків, асфальтобетону та цегли відповідають ринку.

Гарантійний строк становить десять років. Згідно договору, на заробітну плату піде 49,36 млн грн, тобто 12% загальної вартості підряду. На прибуток відведено ще 2% – 16,55 млн грн. 

Очікувана вартість закупівлі складала 426,05 млн грн, однак ціна угоди у результаті торгів знизилася на 7%.

Столична «БК Роял Хауз» зі статутним капіталом 1 млн грн зареєстрована у квітні 2018 року за адресою масової реєстрації юридичних осіб по вул. Сурікова, буд. 3, оф. 42. Кінцевим бенефіціарним власником, за даними YouControl значиться Олександр Шершньов, який обіймав посаду директора компанії.

З 24 квітня 2019 року «БК Роял Хауз» очолив Роман Дьомін. Він із 2016 року до лютого 2019 року був виконувачем обов’язків голови правління ПрАТ «Аеробуд», заведеного на п’ять кіпрських офшорів, близьких до одного з лідерів групи «Приват» Геннадія Боголюбова: «Ренальда Інвестментс Лімітед», «Формоса Інвестментс Лімітед», «Грінгот Ентерпрайзес Лімітед», «Сісера Інвестментс Лімітед», «Броалія Венчерз Лтд».

Загалом із квітня 2019 року «БК Роял Хауз» отримала будівельних підрядів виключно в «Спецжитлофонду» на 755,93 млн грн, з яких нинішній – найбільший.

Єдиним конкурентом було ТОВ «Будівельно-консалтингова фірма «Граніт», яке належить Геннадію Базілевичу, Полікарпу Бамбізо, Петру Старченку, Олександру та Віктору Видренкам і ПАТ«ЗНВКІФ «Граніт-Інвест».

Суперник входить в будівельну корпорацію «Граніт» разом із низкою юридичних осіб.

Нагадаємо: нещодавно Антимонопольний комітет зобов’язав Київську міську держадміністрацію повернути незаконну державну допомогу у розмірі 35 млн грн. Так, наприклад, «Спецжитлофонд» отримав 270 млн грн на «утримання підрядників».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті