Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Протести допомогли: президент Еквадору відновив субсидії на пальне

Протести допомогли: президент Еквадору відновив субсидії на пальне

Уряд розроблятиме новий закон, який має влаштувати незадоволене населення

Протести допомогли: президент Еквадору відновив субсидії на пальне
twitter @InvisiblesMuros

Президент Еквадору Ленін Морено підписав в понеділок офіційний указ, який скасовує його власну постанову про скорочення субсидій на паливо, яка викликала масові протести в країни. Указом ціни на паливо повертаються на колишній рівень, оголосив він у своєму Twitter.

«Згідно з домовленістю, указ 883 було скасовано, тому ми приступаємо до розробки нового указу, який забезпечить політику субсидування для тих, хто їх потребує. Ніхто не програє, коли світ торжествує!» – написав Морено, опублікувавши копію документа.

В указі йдеться, що ціни на паливо повернуться до своїх колишніх рівнів опівночі. Він наголосив, що уряд буде прагнути визначити новий план для вирішення проблеми субсидій на паливо, які не принесуть вигоду багатіям або контрабандистам. Ціни на паливо залишаться на колишньому рівні, поки не буде підготовлено нове законодавство.

Після прийняття суперечливо указу на вулицях Еквадору почалися масштабні акції протесту з вимогою відставки президента Морено. Згодом вони переросли в сутички з поліцією, повідомлялося про загиблих.

Крім того, Еквадор повністю припинив нафтовидобуток через політичну кризу і протести.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті