Volvo зменшить шкідливі вихлопи своїх автомобілів на 40% до 2025 року

Volvo зменшить шкідливі вихлопи своїх автомобілів на 40% до 2025 року

До 2025 року половину загального обсягу продажів повинні складати електромобілі

Volvo зменшить шкідливі вихлопи своїх автомобілів на 40% до 2025 року
XC40 P8 AWD Recharge
фото Volvo

Шведський автовиробник Volvo Cars оголосив про наполеонівські плани в найближчі 5 років  знизити вуглецевий слід своїх автомобілів на 40%, а до 2040 року компанія планує взагалі скоротити цей показник до нуля, повідомляє Інтерфакс.

Щоб добитися скорочення вуглецевого сліду на 40% до 2025 року, компанія розробила ряд заходів. Зокрема, ключовим є той пункт, що до 2025 року половину загального обсягу продажів повинні складати електромобілі. Це, в свою чергу, призведе до зниження рівня шкідливих викидів автомобілів в середньому на 50%, підрахували в компанії.

Головне завдання нової програми – знизити викиди вуглецю в атмосферу на 40% порівняно з рівнем 2018 року.

Програма зі зниження вуглецевого сліду автомобілів Volvo стане першим кроком до амбітної мети автовиробника стати повністю кліматично нейтральною компанією до 2040 року.

Також в плани Volvo входить електрифікація всього модельного ряду авто, зниження вуглецевого сліду від свого виробництва, переробка і вторинне використання матеріалів.

16 жовтня компанія представила свій перший повністю електричний автомобіль – кросовер XC40 Recharge.

Раніше повідомлялося, що Volvo планує до 2025 року половину всіх своїх автомобілів зробити електричними і вже уклала угоду з азіатськими LG Chem і CATL на постачання акумуляторів.

Нагадаємо, Volvo планує випускати по одній новій моделі щороку протягом наступних п'яти років. Нещодавно компанія представила свій перший серійний електричний кросовер XC40 P8 AWD Recharge.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію