Захворіло у світі
6,340,811
Померло у світі
378,266
Вилікувалось у світі
2,725,627
Захворіло в Україні
24,340
Померло в Україні
727
Вилікувалось в Україні
10,078
«Бритіш Американ Тобакко» зупинила виробництво на заводі «В.А.Т.-Прилуки»

«Бритіш Американ Тобакко» зупинила виробництво на заводі «В.А.Т.-Прилуки»

На думку компанії, поправки до законопроєкту №1049 змушують виробників підвищувати ціни на продукцію, що може привести до зменшення обсягів реалізації

«Бритіш Американ Тобакко» зупинила виробництво на заводі «В.А.Т.-Прилуки»
Фото: pixabay.com

«Бритіш Американ Тобакко» зупинила виробництво тютюнової продукції на заводі «В.А.Т.-Прилуки» в Чернігівській області. Про це повідомляє Економічна правда.

Компанія звернулася за допомогою до місцевої влади. Генеральний директор «В.А.Т.-Прилуки» Артем Скрипка заявив, що прийняті Верховною Радою поправки до законопроєкту №1049 роблять виробництво сигарет нерентабельним.

На думку компанії, поправки підвищують обов'язкову націнку роздрібних продавців і тим самим змушують виробників підвищувати ціни на продукцію, що може привести до зменшення обсягів реалізації.

«Суб’єкти господарювання, що здійснюють виробництво, імпорт та оптову торгівлю тютюновими виробами, повинні реалізувати цю продукції суб’єктам господарювання, що отримали ліцензію на оптову торгівлю тютюновими виробами, за цінами, що не перевищують 80% встановленої виробником або імпортером максимальної роздрібної ціни. У свою чергууб’єкти господарювання, які отримали ліцензії, здійснюють реалізацію продукції за цінами, що не перевищують 87% встановленої виробником або імпортером максимальної роздрібної ціни», – йдеться у поправках.

«Як компанія ми не можемо виробляти продукцію, з якої не знаємо що робити. Через це ми зупинили виробництво. Вже другий тиждень фабрика стоїть», – сказав Скрипка.

Нагадаємо: Антимонопольний комітет оштрафував «В.А.Т.-Прилуки» на 450 млн грн за порушення законодавства про захист економічної конкуренції. Також було оштрафовано «Філіп Морріс Сейлз Енд Дистриб'юшн», «Джей Ті Інтернешнл Україна», «Імперіал Тобакко Продакшн Україна» та дистриб’ютора «Тедіс Україна».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті