UFuture Хмельницького і BookСhef розпочинають спільне видання книжок

UFuture Хмельницького і BookСhef розпочинають спільне видання книжок

У межах проєкту вийдуть друком книжки широкої тематики, що сприятимуть розвитку підприємницьких компетенцій

UFuture Хмельницького і BookСhef розпочинають спільне видання книжок
Василь Хмельницький
Фото УНІАН

Холдингова компанія UFuture і видавництво BookСhef розпочинають спільне видання книжок.Про це повідомляє прес-служба UFuture.

У межах проєкту вийдуть друком книжки широкої тематики, що сприятимуть розвитку підприємницьких компетенцій, зокрема, лідерства й менеджменту. Це видання, що даватимуть нові сучасні знання з різних аспектів підприємницької діяльності, розбиратимуть кейси, історії компаній і біографії їхніх засновників, надихатимуть на підприємницьку діяльність і підвищуватимуть її престиж.

«Щоб бути успішними і конкурентними в бізнесі, отримувати інвестиції, знаходити надійних партнерів, українським підприємцям необхідно постійно здобувати нові актуальні знання. Тому саме книжковий проєкт продовжить низку наших імпакт ініціатив з підтримки малого та середнього підприємництва в Україні», – розповів засновник UFuture Василь Хмельницький.

Незабаром партнери озвучать видавничі плани і розпочнуть підготовку перших книжок до друку. Впродовж 2015-2019 рр. фонд Василя Хмельницького K.Fund випускав нон-фікшн книжки в межах проєкту K.Fund Books.

UFuture – це холдингова компанія українського підприємця Василя Хмельницького, яка об’єднує його бізнесові та соціальні проєкти. Компанія має диверсифікований портфель активів у сферах нерухомості, інфраструктури, промисловості, відновлюваної енергетики, фармацевтики й IT. Вартість активів UFuture оцінюють у $550 млн, а загальна капіталізація бізнесів, у які вона інвестувала, становить понад $1 млрд.

BookChef – видавництво світових бестелерів Ювала Ноя Харарі, Мішель Обами, Камерон Діаз, Білла Клінтона, Іцхака Адізеса, Лю Цисіня й інших всесвітньовідомих авторів. 

Раніше повідомлялось, що компанія бізнесмена Хмельницького запустила нову сонячну електростанцію.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло