Суд затвердив мирову угоду між НБУ та НЗФ Коломойського

Суд затвердив мирову угоду між НБУ та НЗФ Коломойського

Підприємство зобов’язалося відшкодувати НБУ витрати, пов’язані зі сплатою судового збору

Суд затвердив мирову угоду між НБУ та НЗФ Коломойського
Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

Господарський суд Дніпропетровської області 31 жовтня 2019 року затвердив мирову угоду між Національним банком України (НБУ) та АТ «Нікопольський завод феросплавів» олігарха Ігоря Коломойського. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

Згідно з мировою угодою, ініціатором якої був Нікопольський завод феросплавів, останній зобов’язується погасити заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості заставного майна, на яке Національний банк України звертав стягнення в цьому судовому процесі.

Крім того, підприємство зобов’язалося відшкодувати НБУ витрати, пов’язані зі сплатою судового збору.

Це вже третій приклад вирішення судового спору з майновим поручителем за кредитними зобов’язаннями ПриватБанку через укладання мирової угоди. 

Нагадаємо: 6 вересня 2019 року НЗФ достроково виконав зобов’язання перед Національним банком за цією мировою угодою, погасивши заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості заставного майна заводу.

18 вересня 2019 року Центральний апеляційний господарський суд затвердив мирову угоду між НБУ та «Арланом». Згідно з мировою угодою, ініціатором якої виступило ТОВ «Арлан», останнє зобов’язувалось погасити заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування в сумі, що дорівнює ринковій вартості іпотечного майна.

1 жовтня 2019 року ТОВ «Арлан» виконало зобов’язання перед Національним банком за мировою угодою, частково погасивши заборгованість ПриватБанку за кредитом рефінансування.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті