Три авіакомпанії США планують продемонструвати безпечність 737 MAX

Три авіакомпанії США планують продемонструвати безпечність 737 MAX

Мета цієї акції – відновити довіру до літаків цієї моделі

Три авіакомпанії США планують продемонструвати безпечність 737 MAX
фото cbsnews.com

Американські авіакомпанії Southwest Airlines, United Airlines і American Airlines розробляють план здійснення демонстраційних польотів модернізованих Boeing 737 MAX окремо від компанії Boeing і Федерального авіаційного управління США перед офіційним відновленням експлуатації цих літаків, передає Wall Street Journal.

Польоти матимуть вигляд своєрідної піар-акції, мета якої – зміцнити довіру замовників і пасажирів до надійності 737 MAX після удосконалення системи покращення характеристик маневреності.

Авіакомпанії планують протягом кількох тижнів випробовувати літаки в повітрі і брати на борт пілотів, членів свого керівництва, представників замовників і журналістів.

WSJ уточнює, що це призведе до певного відтермінування того моменту, коли експлуатація 737 MAX буде знову відновлена.

Однак американські авіакомпанії розраховують на те, що сам вигляд цих літаків в повітрі переконає пасажирів в безпеці повітряних суден.

Нагадаємо, у жовтні 2018 року в Індонезії в результаті аварії Boeing 737 MAX загинули 189 осіб. Ще один літак цієї моделі розбився в Ефіопії в березні 2019 року. Жертвами другої катастрофи стали 157 осіб.

Керівництво Boeing визнало, що в обох випадках на борту літаків перед тим, як вони розбилися, відбувся збій в роботі системи MCAS – програмного забезпечення, покликаного оберігати літак від звалювання.

Нагадаємо, слідство встановило, що до катастрофи Boeing 737 MAX призвів ланцюжок із 9 причин.

Раніше акції Boeing в черговий раз обвалилися через намагання приховати інформацію від регулятора.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло