Акції Boeing знову обвалилися через намагання приховати інформацію від FAA

Акції Boeing знову обвалилися через намагання приховати інформацію від FAA

У Boeing виникли проблеми не тільки з покупцями їх лайнерів, але і з владою США

Акції Boeing знову обвалилися через намагання приховати інформацію від FAA
фото DR

Управління з цивільної авіації США (FAA) заявило, що в його розпорядженні опинилися повідомлення, якими обмінювалися співробітники Boeing ще в 2016 році. З повідомлень випливає, що співробітники корпорації дезінформували регулятора про роботу однієї з ключових систем безпеки на моделях MAX.

FAA негайно передало цей документ до відома Конгресу і Міністерства транспорту США, зазначає регулятор.

«FAA вважає, що зміст цього документа «викликає занепокоєння». Регулятор також розчарований тим, що Boeing не надав цей документ відразу ж після його виявлення», – йдеться в повідомленні. Тепер управління вивчає цю інформацію, щоб визначити, як реагувати.

Акції Boeing впали на новинах про те, що компанія приховувала інформацію про проблемні літаки 737 MAX від регулятора. На Нью-Йоркській фондовій біржі цінні папери корпорації впали на 4,25% до $353,4 за акцію.

При цьому терміни повернення моделі 737 MAX до польотів очевидно знову будуть відтерміновані.

«FAA дотримується ретельного процесу розслідування, а не встановлених графіків для повернення Boeing 737 MAX до обслуговування пасажирів. Агентство скасує наказ про заборону польотів тільки після того, як ми визначимо, що літак безпечний», – вказує регулятор.

За даними експертів, 737 MAX може повернутися до польотів тільки в різдвяні свята у грудні.

Нагадаємо, Boeing відклала введення в експлуатацію далекобійної версії 777X через тимчасове відсторонення від польотів 737 MAX.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло