Митниця запустила калькулятор орієнтовної вартості при оформленні авто – Нефьодов

Митниця запустила калькулятор орієнтовної вартості при оформленні авто – Нефьодов

Сервіс показує дані щодо мінімальної, середньої та максимальної вартості вказаного авто за 2018-2019 роки

Митниця запустила калькулятор орієнтовної вартості при оформленні авто – Нефьодов
Максим Нефьодов
Фото: Facebook/Максим Нефьодов

Державна митна служба (ДМС) у тестовому режимі запустила калькулятор орієнтовної митної вартості та платежів при оформленні авто згідно існуючого законодавства. Про це повідомив голова митниці Максим Нефьодов.

Сервіс показує дані щодо мінімальної, середньої та максимальної вартості вказаного авто за 2018-2019 роки на основі реальної інформації мільйона машин більш ніж 2300 моделей. 

#держава_в_смартфоні виклали в тестовий доступ калькулятор орієнтовної митної вартості та платежів при оформленні авто...

Опубликовано Max Nefyodov Понедельник, 4 ноября 2019 г.

«Це робоча база тих авто, що були оформлені на митниці, її почистили вручну від помилок і одруківок, тому цей процес і зайняв на 1,5 місяці довше очікуваного» – написав Нефьодов.

Нагадаємо: нещодавно керівник Офісу Президента Андрій Богдан розповів, що ОПУ користується послугами колишнього голови Служби безпеки України й ексвіце-прем’єр-міністра часів президентства Віктора Януковича Валерія Хорошковського в якості консультанта.

Детальніше про штрафи для «євроблях» читайте у матеріалі Mind «Відтермінування не для всіх: які штрафи загрожують «евробляхерам».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті