Захворіло у світі
12,934,317
Померло у світі
569,697
Вилікувалось у світі
7,139,985
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Суд зняв арешт з Гостинного двору

Суд зняв арешт з Гостинного двору

Справу було закрито у зв’язку з тим, що прокурор відмовився від своєї апеляційної скарги

Суд зняв арешт з Гостинного двору
Фото: УНІАН

Київський апеляційний суд закрив справу щодо накладання арешту на будівлю Гостинного двору. Про це повідомляє прес-служба Київської міської держадміністрації (КМДА).

Справу було закрито у зв’язку з тим, що прокурор відмовився від своєї апеляційної скарги.

«Тепер справа за Кабміном – передати будівлю Гостинного двору у комунальну власність задля її реставрації. Окремо хочу подякувати громадськості, яка підтримувала весь цей час місто. Тільки разом ми можемо досягти результату», – наголосив директор Департаменту охорони культурної спадщини Олександр Никоряк.

У документі було сказано, що ухвала може бути оскаржена безпосередньо до Київського апеляційного суду протягом 5 днів із дня її оголошення.

Раніше повідомлялося, що у липні Департамент охорони культурної спадщини Київської міської державної адміністрації закликав Міністерство економічного розвитку припинити затягування передачі будівлі Гостинного двору у комунальну власність.

У лютому цього року Фонд державного майна став власником Гостинного двору 21 січня цього року.

Нагадаємо: у травні 2018 року Верховний суд України санкціонував повернення споруди «Гостиного двору» на Контрактовій площі в Києві до державної власності. Таким чином було підтримано позицію регіонального відділення Фонду держмайна та залишено в силі постанову апеляційного господарського суду. 

Як писав Mind, наприкінці лютого 2018 року Київський апеляційний господарський суд повернув державі будівлю «Гостинного двору», що розташована на Контрактовій площі у Києві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті