Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
СЕТАМ продав майна «Укргазбанку» на 1,3 млрд грн

СЕТАМ продав майна «Укргазбанку» на 1,3 млрд грн

В список входять різноманітні об'єкти нерухомості: частина заводу «Арсенал», бізнес-центр, квартири , будинки, земельні ділянки, паркомісця

СЕТАМ продав майна «Укргазбанку» на 1,3 млрд грн
Фото: Shutterstock

OpenMarket (ДП «СЕТАМ») продав 85 лотів «Укргазбанку» на загальну суму 1,32 млрд грн. Про це повідомляє пресслужба СЕТАМ.

В список входять різноманітні об'єкти нерухомості: частина заводу «Арсенал», бізнес-центр, квартири , будинки, земельні ділянки,  паркомісця.

Нагадаємо: у лютому цього року Міністерство фінансів, IFC та «Укргазбанк» почали оцінку та структурування фінансового інструмента для входження IFC в капітал банку.

IFC з групи Світового банку СБ увійде в капітал «Укргазбанку» до кінця цього року.

OpenMarket  став першим у світі онлайн аукціоном на блокчейні. З 2017 року учасник торгів може перевірити хеш-код на сайті blockchain.gov.ua. 

У листопаді 2017 року OpenMarket спільно з Національним агентством України з питань виявлення, розшуку та управління активами, одержаними від корупційних та інших злочинів розпочали співпрацю з реалізації арештованого майна.

У березні 2019 «Укргазбанк», продав через OpenMarket корпус №4 легендарного заводу «Арсенал» у центрі Києва за рекордні 563,7 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті