Захворіло у світі
20,981,939
Померло у світі
760,633
Вилікувалось у світі
13,039,562
Захворіло в Україні
87,872
Померло в Україні
2,011
Вилікувалось в Україні
46,797
Джонсон розповів, чому не публікує доклад про вплив Росії на британські вибори

Джонсон розповів, чому не публікує доклад про вплив Росії на британські вибори

ЗМІ припускають, що звіт не публікують, оскільки в ньому міститься інформація про відносини Трампа з Росією

Джонсон розповів, чому не публікує доклад про вплив Росії на британські вибори
Борис Джонсон
фото www.flickr.com/photos/53797600@N04/6996023785

Прем'єр Великобританії Борис Джонсон не публікує доповідь з питання про вплив РФ на британські вибори, бо, ймовірно, не хоче погіршувати відносини з президентом США Дональдом Трампом. Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на британські ЗМІ.

Доповідь у 50 сторінок була підготовлена комітетами британського парламенту.

«Високопоставлені джерела в уряді заявили, що доповідь не публікують, ймовірно, з урахуванням відносин Джонсона і Дональда Трампа. Ще одна причина полягає в тому, що в доповіді йдеться саме про відносини Трампа з Росією», – пише видання.

Джерела повідомили, що офіційні пояснення влади з приводу рішення поки не публікувати доповідь, не відображають реальної ситуації.

Нагадаємо: минулого тижня Джонсон заявив, що немає свідчень втручання РФ у британську передвиборну боротьбу. Він зазначив, що не бачить причин прискорювати процес публікації доповіді.

Як повідомлялось, опозиційна партія Великобританії звинуватила британський уряд у тому, що він навмисно не публікує парламентську доповідь про розслідування участі Росії в політиці країни у зв'язку з тим, що в ньому можуть розкритися компрометуючі відомості щодо прем'єр-міністра Бориса Джонсона і його партії.

Крім того, видання The Times оприлюднило імена 9 росіян, які вкладали кошти в Консервативну партію, яку очолює прем'єр-міністр Великобританії Борис Джонсон.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті