Коломойський просить у суду додатковий час на підготовку захисту у справі ПриватБанку (ОНОВЛЕНО)

Коломойський просить у суду додатковий час на підготовку захисту у справі ПриватБанку (ОНОВЛЕНО)

В той же час, компанія ТОВ «Санаторій «Енергетик» з Коломойським подала апеляційну скаргу на рішення суду, який зняв арешт з «дочки» Сбєрбанку»

Коломойський просить у суду додатковий час на підготовку захисту у справі ПриватБанку (ОНОВЛЕНО)
Ігор Коломойський
Фото: УНІАН

Колишні власники ПриватБанку Ігор Коломойський і Геннадій Боголюбов звернулися до лондонського судді з проханням надати їм додатковий час для захисту проти звинувачень про виведення $2,6 млрд з націоналізованого ПриватБанку. Про це повідомляє law360.

У жовтні ПриватБанк виграв апеляцію на це рішення, після чого Високий суд Лондона почне повноцінний розгляд справи.

Однак Майкл Булс, що представляє Коломойського, попросив суддю Високого суду Брайана Ролінгса дати йому час до 25 лютого, заявивши, що було б нерозумно, якщо Коломойський змушений був би готуватися до захисту всього за 10 днів. Булс додав, що оспорювання юрисдикції вимагає менше роботи, ніж повний судовий розгляд.

У свою чергу адвокат ПриватБанку Ендрю Хантер виступив проти, заявивши, що невиправдано припускати, що обвинувачені ще не провели докладної підготовки до претензій банку.

Згодом стало відомо, що Високий суд Лондона вирішив надати ексвласникам ПриватБанку додатковий час для підготовки до захисту у справі до 10 січня 2020 року.

В той же час, компанія ТОВ «Санаторій «Енергетик», пов'язана з Ігорем Коломойським і його партнерами, подала апеляційну скаргу на рішення Господарського суду Києва, який задовольнив позов Сбєрбанку Росії про зняття арешту з акцій його української «дочки».

Північний апеляційний госпсуд 12 листопада відкрив апеляційне провадження за апеляційною скаргою санаторію «Енергетик».

У вересні Апеляційний суд Києва на вимогу ряду компаній, пов'язаних з Коломойським і його партнерами, наклав арешт на акції і нерухоме та рухоме майно українських «дочок» російських держбанків – Сбєрбанку, Промінвестбанку і ВТБ Банку.

Рішення було прийнято на підставі рішення Арбітражного суду Гааги, який задовольнив позов «приватівців» про стягнення з Росії близько $160 млн за захоплені активи під час анексії Криму.

Нагадаємо: Господарський суд Києва задовольнив позов Сбєрбанку Росії і постановив зняти арешт і заборони щодо акцій української «дочки» Сбєрбанку і рахунків в цінних паперах. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті