Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Компанія «Галнафтогаз» не брала участі у аукціоні стосовно Херсонської нафтоперевалки - ОККО

Компанія «Галнафтогаз» не брала участі у аукціоні стосовно Херсонської нафтоперевалки - ОККО

З 200 млн грн сплачених покупцем Нацбанк отримає 170 млн грн

Компанія «Галнафтогаз» не брала участі у аукціоні стосовно Херсонської нафтоперевалки - ОККО
Фото: pixabay

Компанія «Галнафтогаз» не брала участі у аукціоні стосовно Херсонського нафтоперевлочного комплексу. Про це повідомила пресслужба ОККО.

«Херсонський нафтоперевалочний комплекс потенційно міг би бути цікавим для нас і можливо у майбутньому ми могли б розглянути пропозиції власника/власників. Та наразі наша компанія «Галнафтогаз» (ОККО) не брала участі в аукціоні щодо даного об’єкту», – повідомила пресслужба компанії.

Раніше на порталі argusmedia.com з посиланням на учасників ринку зявилась інфомація, що в ході аукціону, влаштованого міністерством юстиції України, арештований державою Херсонський нафтоперевалочний комплекс купила компанія «Галнафтогаз», запропонувавши за лот 200 млн грн, тоді як торги стартували з 161,1 млн грн. 

Як раніше повідомляв Mind, аукціон відбувся 18 листопада, в торгах анонімно взяли участь п’ять компаній. Це вже другі торги за цим лотом. 

Нагадаємо, майно Херсонської нафтоперевалки було передане Національному банку України у 2014 році в якості застави від  групи компаній СЄПЕК («Східно-Європейська паливно-енергетична компанія») бізнесмена Сергія Курченка.

Херсонський термінал виставили на торги у рамках стягнення боргу «Реал Банку», наданого Нацбанком у листопаді 2013 року. Заборгованість  за простроченим кредитом становить 787,4 млн грн (без урахування відсотків та штрафів).

Регулятор повідомляє, що від продажу Херсонського нафтоперевалочного комплексу НБУ отримає 170 млн грн з 200 млн грн сплачених покупцем (за вирахуванням виконавчих зборів та винагороди організатору торгів). 

Херсонська нафтоперевалка включає в себе нафтогавань та нафтобазу, має вихід до трьох причалів. За січень-жовтень цього року термінал перевалив 132 400 тонн імпортного дизтоплива, що на 73,500 тонн більше, ніж у минулому році.

Нагадаємо, у жовтні цього року було завершено процедуру ліквідації «Брокбізнесбанку», ключовим інвестором якого теж є олігарх-утікач Сергій Курченко. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті