Facebook запустила додаток, в якому користувачі отримуватимуть гроші за проходження опитувань

Facebook запустила додаток, в якому користувачі отримуватимуть гроші за проходження опитувань

Для цього їм треба буде надати персональні дані, але компанія запевняє,що не передавати їх третім сторонам

Facebook запустила додаток, в якому користувачі отримуватимуть гроші за проходження опитувань
фото about.fb.com/

Соцмережа Facebook запустила для американських користувачів додаток Viewpoints, в якому користувачі зможуть отримувати фінансову винагороду за проходження опитувань і виконання інших завдань. Про це йдеться в блозі компанії.

Поки що це сервіс працює лише у США, але соціальна мережа планує запустити його і в інших країнах в 2020.

Новим сервісом можуть користуватись зареєстровані у Facebook користувачі старше 18 років. Для участі їм треба буде надати адресу електронної пошти, ім’я та прізвище, іноді також своє знаходження.

Компанія запевняє,що отримані дані третім стогонам надаватись не буде. У Facebook заявили, що запустили додаток для того, щоб «поліпшити свої продукти», а також  «зменшити негативний вплив соцмережі».

Нагадаємо: Федеральна влада США почала розслідування стосовно Facebook більше року тому в зв'язку з появою інформації про те, що Cambridge Analytica незаконно отримала дані 87 млн ​​користувачів соцмережі. Передбачається, що ці дані могли бути використані в ході виборчої кампанії в США в 2016 році і референдуму про вихід Великобританії з Євросоюзу (Brexit).

Cambridge Analytica заперечувала свою провину, стверджуючи, що це був звичайний і законний збір даних для онлайн-реклами. Через скандал компанія позбулася клієнтів і оголосила про банкрутство.

Як повідомлялось, раніше цього місяця Facebook повідомила подробиці про незалежний наглядовий орган, якому користувачі зможуть поскаржитися на неправомірне видалення контенту. 

Наприкінці жовтня Facebook погодилася заплатити штраф в розмірі 500 000 фунтів ($644 000) через скандал з консалтинговою компанією Cambridge Analytica.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті