Зеленський: ретроспективної зміни «зеленого» тарифу не буде

Зеленський: ретроспективної зміни «зеленого» тарифу не буде

Бо це може погіршити умови ведення бізнесу в Україні

Зеленський: ретроспективної зміни «зеленого» тарифу не буде
Володимир Зеленський
фото www.president.gov.ua

Ретроспективної зміни «зеленого» тарифу не буде, українська влада не робитиме ніяких кроків, що погіршать умови ведення бізнесу в Україні. Про це заявив президент України Володимир Зеленський на Українському-литовському економічному форумі, передають Українські новини.

«Ми поважаємо кожного інвестора, який уже працює в нашій країні. Це стосується всіх, незалежно від напряму бізнесу, від ресторанного до сектора «зеленої» енергетики. Ми не будемо робити ніяких необдуманих кроків, помилки бувають, які б стосувалися ретроспективних змін у нашому законодавстві й погіршували б умови для ведення бізнесу в Україні», – сказав він.

Зеленський також закликав литовських бізнесменів інвестувати в Україну.

«Окремо хочу звернутися до представників усіх литовських компаній, які присутні сьогодні тут, у цьому залі. Сьогодні Україна є хорошим місцем для інвестицій. Приємно, що в останні роки литовські компанії не тільки не залишили наш український ринок, але й продовжили розвивати свої інвестиційні проекти. ми вам дуже вдячні за це», – зазначив президент.

Нагадаємо: законодавством України гарантовано збереження «зелених» тарифів на незмінному рівні до 2030 року з метою стимулювання інвестицій у виробництво електроенергії з поновлюваних джерел.

Раніше Європейсько-українське енергетичне агентство у своїй заяві відзначило, що в разі прийняття законопроекту народного депутата Андрія Геруса (фракція «Слуга народу») про внесення зміни до закону «Про ринок електроенергії» (№2236-2), яким пропонуються ретроспективні зміни «зеленого» тарифу, інвестори ініціюватимуть провадження проти держави Україна в міжнародних арбітражних судах.

Більше про те, як вплине на ринок скасування компенсацій для виробників відновлювальної електроенергії можна прочитати в матеріалі Mind «Пошук джерел: чому ретроспективний перегляд «зеленого» тарифу може бути ризикованим».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло