Захворіло у світі
31,880,241
Померло у світі
976,640
Вилікувалось у світі
21,983,692
Захворіло в Україні
188,106
Померло в Україні
3,757
Вилікувалось в Україні
83,458
Кабмін схвалив зміни щодо декларування посилок

Кабмін схвалив зміни щодо декларування посилок

Запроваджено можливість використання електронної митної декларації М-16, яка застосовується для декларування товарів вартістю від 100 євро

Цей матеріал також доступний російською
Кабмін схвалив зміни щодо декларування посилок
Фото: pixabay.com

Кабінет Міністрів України у середу, 27 листопада, схвалив зміни, що стосуються декларації посилок. Про це повідомляє пресслужба Міністерства фінансів.

Зокрема, запроваджено можливість використання електронної митної декларації М-16, яка застосовується для декларування товарів вартістю від 100 євро, що пересилаються на адресу громадян через митний кордон України у міжнародних експрес-відправленнях.

«Така норма після доопрацювання відповідних програмних сервісів дозволить громадянам самостійно здійснювати (після отримання певних навичок) декларування своїх товарів без залучення митних брокерів, що відповідно надасть їм можливість заощадити кошти на митному оформленні товарів», – йдеться у повідомленні.

Окрім того, у згаданих змінах актуалізовано перелік товарів, переміщення яких територією України транзитом здійснюється за умови обов’язкового надання митним органам фінансових та інших гарантій.

Нагадаємо: з 1 липня набрали чинності зміни до Податкового кодексу в частині податку для товарів, сумарна фактурна вартість яких не перевищує еквівалента 100 євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті