Захворіло у світі
33,353,614
Померло у світі
1,001,644
Вилікувалось у світі
23,151,117
Захворіло в Україні
204,932
Померло в Україні
4,065
Вилікувалось в Україні
90,250
Компанія Олексія Порошенка стала співвласником МІБ

Компанія Олексія Порошенка стала співвласником МІБ

Петро Порошенко перереєстрував частину свого кондитерського бізнесу Roshen на старшого сина Олексія

Компанія Олексія Порошенка стала співвласником МІБ
Олексій Порошенко
Фото: УНІАН

ТОВ «Центрально-Європейська кондитерська компанія» (ЦЄКК) стала акціонером АТ «Міжнародний інвестиційний банк». Про це повідомляє прес-служба банку.

ЦЄКК – одна з головних компаній у структурі корпорації Roshen, адже вона є засновником низки інших підприємств. А Міжнародний інвестиційний банк зареєстрований у березні 2008 року.

Колишній президент і нардеп Петро Порошенко перереєстрував частину свого кондитерського бізнесу Roshen на старшого сина Олексія.

Бенефіціаром ТОВ «Центрально-Європейська кондитерська компанія» (ЦЄКК) значиться Олексій Порошенко – старший син експрезидента Петра Порошенка.

Згідно з даними Єдиного державного реєстру юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, контроль над ЦЄКК перейшов до Олексія Порошенка внаслідок отримання корпоративних прав на нідерландську Roshen Europe B. V., яка володіє 85% ЦЄКК.

Одночасно бенефіціарний власник почав змінюватися і в тих компаніях, де ЦЄКК є засновником. Зокрема, «Рошен де люкс», «КК Рошен», «Рошен-Волинь», «Рошен Світ».

Нагадаємо: у вересні цього року ДБР провело обшуки в Міжнародному інвестиційному банку в рамках розслідування справи про купівлю-продаж заводу «Кузня на Рибальському».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті