Захворіло у світі
13,177,855
Померло у світі
574,793
Вилікувалось у світі
7,303,490
Захворіло в Україні
54,771
Померло в Україні
1,412
Вилікувалось в Україні
27,154
Трамп відреагував на інтерв'ю Зеленського іноземним ЗМІ

Трамп відреагував на інтерв'ю Зеленського іноземним ЗМІ

Він вважає, що в телефонній розмові не було сказано «нічого поганого»

Трамп відреагував на інтерв'ю Зеленського іноземним ЗМІ
фото DR

Президент США Дональд Трамп відреагував на інтерв'ю українського президента Володимира Зеленського іноземним ЗМІ – Der Spiegel, Le Monde, Time і Gazera Wyborcza, в якому той розповів про своє бачення переговорів у «нормандському форматі», ролі США в зовнішній політиці України та вирішення питання транзиту газу.

Зеленський у цьому інтервʼю стверджує, що в липневій телефонній розмові між ним і Трампом не звучало пропозиції «послуга за послугу», на це негайно звернув увагу Трамп.

«Гарячі новини: президент України щойно знову заявив, що президент Трамп не зробив нічого поганого щодо України і нашої взаємодії чи закликів. Якби радикальні ліві демократи були при здоровому глузді, а це не так, все це давно закінчилося б!», – написав Трамп у Twitter, маючи на увазі процедуру імпічменту щодо нього, яка була ініційована Демократичною партією.

Напередодні члени Палати представників Конгресу від демократів поширили текст резолюції, яка санкціонує продовження розслідування з метою імпічменту президента Трампа.

Нагадаємо: Зеленський висловив припущення, що США могли б допомогти Україні повернути Крим.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті