Захворіло у світі
12,521,347
Померло у світі
560,834
Вилікувалось у світі
6,901,607
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
«Інтергал-Буд» погодився добудувати всі об'єкти «Укрбуду» – Майборода

«Інтергал-Буд» погодився добудувати всі об'єкти «Укрбуду» – Майборода

Майборода також прокоментував нещодавне інтерв'ю експрезидента «Укрбуду» Максима Микитася

«Інтергал-Буд» погодився добудувати всі об'єкти 	«Укрбуду» – Майборода
Олег Майборода
Фото: Facebook/Олег Майборода

«Інтергал-Буд» погодився взяти всі об'єкти «Укрбуду» і виконати зобов'язання по добудові житла. Про це повідомив генеральний дирректор «Укрбуд девелопмент» Олег Майборода на своїй сторінці у Facebook.

«Все, що хоче новий забудовник, щоб ні непередбачуваний колишній власник, ні влада не вставляли палиці в колеса. Тому питання переходу «Укрбуду» вже обговорюється в кабінетах влади, і ми чекаємо рішення», – написав він.

Майборода також прокоментував нещодавне інтерв'ю експрезидента «Укрбуду» Максима Микитася. 

«Я шукаю фінансування на добудову, зустрічаюся з ініціативними групами інвесторів, комунікую з чиновниками – роблю все для того, щоб виконати зобов'язання перед людьми і вийти з глухого кута, в який завів
«Укрбуд» Микитась своїм «мудрим» керівництвом», – відмітив Майборода

За його словами велика частина зі сказаного Микитасем – брехня.

«Підпис на меморандумі про продаж бізнесу підроблений». Так чому мовчав два місяці? Що заважає провести експертизу? І відразу все стане на свої місця! Меморандум довго і важко обговорювався, оскільки ним передбачено розподіл прибутку в кінці – коли будуть виконані всі зобов'язання перед людьми», – коментує Майборода.

За його словами, потреба у системному інвесторі, який зміг би потягнути такий обсяг, виникла через те, що Микитась не підписав меморандум з партнером, який хотів викупити 50% у двох великих РК. 

«Одну з пропозицій зробив Дмитро Федотенков, що представляє групу таких інвесторів. Зараз Микитась його звинувачує в усіх гріхах, але Федотенков був партнером саме Микитася в одному з проєктів! Він далеко не альтруїст, він бізнесмен, і прийшов рятувати насамперед свої чималі інвестиції. Підставив першим плече, привів інвесторів, але подальше фінансування зірвав сам Микитась», – розповів Майборода.

Окрім того він розповів, що меморандум передбачав перехід права власності на компанії в міру надходження коштів інвестора. 

«Що і було зроблено з відома Микитася і з дотриманням всіх процедур. Але правда полягає в тому, що, подумавши тиждень-другий, Микитась вирішив, що умови меморандуму, за яким він отримає гроші тільки після добудови об'єктів, його не влаштовують, і почав відмовлятися від домовленостей, відповідно перестали надходити гроші на будівництво», – написав гендиректор «Укрбуду».

За його словами, проблеми з «Укрбудом» почалися не вчора, а тривають вже багато років через те, що Микитась з самого початку плутав оборотні кошти з прибутком. За нормальної кон'юнктури ринку, це сходило з рук, але при виникненні проблем відразу став утворюватися серйозний грошовий дефіцит.

«Микитась не почав шукати шляхи виходу з кризи, а почав шукати винних, задаючись питанням «куди ж поділися гроші»? Можу підказати! Наприклад, будинок на Осокорках обійшовся в 160 млн грн. Різної нерухомості для себе він прикупив ще на 500 млн грн. Любив красиві речі: купити годинник за $300 000 або машину за 630 000 євро – легко!  Одним з найдорожчих захоплень виявилася політика – перемога в одних виборах і програш в інших коштували більше 300 млн грн!», – написав Майборода.

Також він зауважив, що 1,5 млрд грн було витрачено на покупку різних активів, типу спроби придбання «Промінвестбанку», придбання «Теплоенерго», бази відпочинку, різних майданчиків і непрофільних бізнесів, які, крім збитків нічого не принесли.

Нагадаємо: експрезидент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась заявив, що гендиректор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода організував продаж активів девелоперської компанії ресторатору Дмитру Федотенкову.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті