Захворіло у світі
99,734,558
Померло у світі
2,140,446
Вилікувалось у світі
55,083,149
Захворіло в Україні
1,197,107
Померло в Україні
22,057
Вилікувалось в Україні
965,835
Майборода продав «Укрбуд Девелопмент» ресторатору Дмитру Федотенкову – Микитась

Майборода продав «Укрбуд Девелопмент» ресторатору Дмитру Федотенкову – Микитась

За словами Микитася, «Укрбуд» як і раніше належить йому, однак він втратив контроль над компанією

Майборода продав 	«Укрбуд Девелопмент» ресторатору Дмитру Федотенкову – Микитась
Максим Микитась

Гендиректор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода організував продаж активів девелоперської компанії ресторатор Дмитру Федотенкову. Про це заявив експрезидент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась в ефірі телеканалу «Прямий».

За словами Микитася, в процесі пошуку інвесторів ним були підписані певні меморандуми, які не несуть за собою жодного юридичного оформлення та жодних юридичних наслідків.

«Більш того, на жаль, переважна більшість цих меморандумів надалі була підроблена, підроблений був мій підпис. Тобто, не були поставлені підписи на одній сторінці. Можна ж підсунути сюди що завгодно, що ми хочемо. Крім того, юридичного оформлення багатомільярдної компанії не було», – заявив Микитась.

За словами Микитася, «Укрбуд» як і раніше належить йому.

«Коли я був народним депутатом, за дорученням за трастовою угодою передав «Укрбуд» в управління Майбороді Олегу Григоровичу. Але я залишався бенефіціаром всіх основних компаній. Компанія «Укрбуд» об'єднує десятки компаній. Але основні – «Укрбуд Девелопмент» і «Укрбудінвест», – додав він.

Микитась запевнив, що на сьогоднішній день втратив контроль над компанією.

«На сьогоднішній день я втратив як власник компанії всі активи. Це пан Федотенков, це пан Майборода. І ще хотів би підкреслити, є пан Мармиш, який був головним юристом, на людей якого дуже багато оформилося теж активів, що належать «Укрбуду». І ці три людини відповідальні перед інвесторами за те, що повинні добудувати і за рахунок яких коштів», – заявив Микитась.

За його словами, з компанії виведені активи з прибутковістю понад 4 млрд грн.

Дмитро Федотенков співвласник компанії «ФМ Груп» разом з Сергієм Матвієнком. Компанія «ФМ Груп» розвиває ресторанний бізнес під брендом «Tarantino family». Мережа включає в себе 75 ресторанів, 57 з яких знаходяться в Києві, 17 – у Москві і 1 – в Лондоні.

За даними ЗМІ, Федотенков не є самостійною фігурою в справі «Укрбуду» і представляє інтереси інших великих інвесторів.

На початку листопада цього року радник мера Києва Максим Бахматов заявив, що до групи «Укрбуд» зайшов новий інвестор.

Нагадаємо: на початку жовтня стало відомо, що частки у ТОВ «Укрбуд девелопмент» придбали бізнесмен Євген Дікін та фермер Василь Польовий.

До цього за словами гендиректора «Укрбуд Девелопмент» Олега Майбороди, екс-президент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась вийшов з будівельного бізнесу. Пізніше Микитась говорив, що угоди не було. 

Детальніше про «Укрбуд» читайте у матеріалах Mind «Висока напруга: де і як «Укрбуд» шукає гроші» та «Екстрене гальмування: «Укрбуд» може відмовитися від нових ЖК» .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті