Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
В Турині представили макет повністю електричного тягача Nikola TRE

В Турині представили макет повністю електричного тягача Nikola TRE

Презентація електротягача відбудеться наступного року

В Турині представили макет повністю електричного тягача Nikola TRE
autocentre.ua

В італійському Турині IVECO і Nikola Corporation представили макет повністю електричного тягача Nikola TRE. Тягач на акумуляторах Nikola TRE буде офіційно презентоований на салоні комерційних автомобілів IAA 2020 на Ганновері, восени 2020 року. А перші покупці отримають вантажівку вже в 2021 році, пише autocentre.ua.

Nikola TRE є першим кроком до початку виробництва вантажівок на водневих паливних елементах FCEV, вихід яких на ринок запланований на 2023 рік.

У тягач інтегрували передові електричні технології Nikola, а також систему передачі даних нового покоління. Над зовнішнім виглядом нової електричної вантажівки працювали дизайнери Nikola і Italdesign.

Тягач, який був представлений в Турині – доопрацьований макет майбутньої серійної моделі Nikola TRE.

Тягач з колісною формулою 4×2 призначений для регіональних перевезень і має запас ходу до 400 км на одній зарядці.

За своїми динамічними характеристиками машина перевершує модель з ДВС. Автомобіль отримає комплект акумуляторних батарей ємністю до 720 кВт-год, який буде живити електродвигун потужністю 480 кВт з максимальним обертовим моментом 1800 Нм.

В Турині представили макет повністю електричного тягача Nikola TRE
autocentre.ua

Машина отримає оригінальний інтер'єр. Всередині Nikola TRE буде нагадувати космічний корабель – завдяки  20-дюймовому дисплею.

Також Nikola TRE оснастять новою інформаційно-розважальною системою на базі власної операційної системи Nikola. Вона включає в себе навігацію, а також засоби управління більшістю функціональних опцій автомобіля, в т.ч. таких як клімат-контроль, регулювання дзеркал, регулювання висоти підвіски, система огляду на 360 градусів, навігація, аудіосистема Bluetooth з низьким енергоспоживанням, комплексні налаштування транспортного засобу і діагностика автомобіля.

Нагадаємо, що наприкінці 2016 року американська компанія Nikola Motor Company представила першу в світі водневу вантажівку Nikola One. Серійне виробництво транспортного засобу, призначеного для перезок на далекі маршрути, почнеться в 2020 році.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті