Шведська Ericsson заплатить понад $1 млрд, щоб залагодити справу про корупцію в США

Шведська Ericsson заплатить понад $1 млрд, щоб залагодити справу про корупцію в США

Компанія визнала, що окремі її співробітники вдавалися до підкупу чиновників

Шведська Ericsson заплатить понад $1 млрд, щоб залагодити справу про корупцію в США
www.ericsson.com

Шведський телекомунікаційний гігант Ericsson погодився заплатити понад $1 млрд, щоб залагодити звинувачення американської влади у хабарництві, оголосив Мінʼюст США, пише ВВС.

В повідомленні вказано, що компанія «зізналася в багаторічних корупційних діях в п'яти країнах, щоб зміцнити свій контроль над телекомунікаційним бізнесом».

«Ericsson уклав угоду з Міністерством юстиції США щодо врегулювання звинувачень, пов'язаних з порушеннями закону про протидію корупції, в тому числі з підкупом урядовців в ряді країн. Загальні виплати складуть $1,06 млрд», – йдеться в прес-релізі шведської телеком-компанії.

Як пояснив глава концерну Берьє Екхольм, ці правопорушення здійснювалися самостійно окремими менеджерами на місцях:

«У деяких регіонах у нас було кілька співробітників, що приймали рішення і діяли зі злим умислом, свідомо порушуючи правила. У нас абсолютно нульова терпимість до корупції, і ми вживемо заходів проти порушень наших правил».

Підкуп посадових осіб здійснювався в 2000-2016 роках і пов'язаний з угодами в Китаї, В'єтнамі, Кувейті, Індонезії і Джібуті.

Як раніше повідомив Мін'юст США, виплати на врегулювання включають кримінальні санкції в розмірі понад $520 млн і $540 млн, які компанія має виплатити Комісії з цінних паперів і бірж США.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло