Микитась продав свою частку в Arsenal Plaza співвласнику Tarantino Family за $10 млн – ЗМІ

Микитась продав свою частку в Arsenal Plaza співвласнику Tarantino Family за $10 млн – ЗМІ

Однак у прес-службі «Укрбуду» заявили, що йдеться не про продаж проєкту, а про вихід із наявних партнерських відносин

Микитась продав свою частку в Arsenal Plaza співвласнику Tarantino Family за $10 млн – ЗМІ
Максим Микитась

Експрезидент «Укрбуд Девелопмент» Максим Микитась продав свою частку в бізнес-центрі Arsenal Plaza співвласнику однієї з найбільших київських ресторанних компаній Tarantino Family Дмитру Федотенкову за $10 млн. Про це повідомляє НВ Бізнес.

«Микитась продав свою частку Федотенкову в бізнес-центрі за $10 млн, і ці кошти пішли на добудову житлових комплексів компанії. Партнери знайшли інвестора, який був готовий вкласти $35 млн у добудову всіх комплексів. Після введення житла в експлуатацію і продажу всіх квартир сторони хотіли поділити весь прибуток і вийти з проекту», – розповів глава великої девелоперської компанії, який побажав залишитися неназваним.

Але, за словами джерела, великий інвестор від угоди відмовився через проблеми, які почалися в Микитася

У прес-службі «Укрбуду» заявили, що йдеться не про продаж проєкту, а про вихід із наявних партнерських відносин.

«Проект бізнес-центру Arsenal Plaza з самого початку і аж до виходу з нього «Укрбуду» реалізовувався учасниками, які не є членами корпорації. А підприємства – члени корпорації виконували агентську функцію – виводили проєкт на ринок, забезпечували маркетинговий супровід, проводили консультації клієнтів. Надалі вектор діяльності компаній – членів корпорації, які працюють у Києві, змінився. Зараз вони зосереджені насамперед на виконанні вже взятих раніше зобов'язань і завершенні всіх розпочатих проектів у сфері житлового будівництва, куди й спрямовуються основні робочі ресурси. У зв'язку з цим необхідність подальшого продовження партнерства з проектом Arsenal Plaza відпала, і «Укрбуд» вийшов з числа партнерів», – заявили в компанії.

Сьогодні, 9 грудня, міністр економічного розвитку, торгівлі та сільського господарства Тимофій Милованов заявив, що уряд знайде шляхи вирішення проблеми вкладників будівельної компанії «Укрбуд», задіявши законодавчий, фінансовий та правоохоронний механізми.

Нагадаємо: 5 грудня цього року інвестори житлових комплексів корпорації «Укрбуд» звернулися до президента України Володимира Зеленського із закликом вплинути на ситуацію із зупинкою будівництва їхніх будинків.

Того ж дня генеральний директор компанії «Укрбуд девелопмент» Олег Майборода заявив, що забудовник «Інтергал-Буд» погодився добудувати всі об'єкти «Укрбуду».

6 грудня в компанії «Інтергал-Буд» заявили, що дійсно розглядають можливість завершення проєктів «Укрбуду», але будь-які зафіксовані домовленості зараз відсутні.

Натомість експрезидент корпорації «Укрбуд» Максим Микитась заявив, що втратив контроль над компанією, а гендиректор «Укрбуд Девелопмент» Олег Майборода організував продаж активів девелоперської компанії ресторатору Дмитру Федотенкову.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло