Захворіло у світі
20,113,592
Померло у світі
737,022
Вилікувалось у світі
12,366,115
Захворіло в Україні
83,115
Померло в Україні
1,951
Вилікувалось в Україні
44,934
Reuters: Зеленський і Путін під час першої зустрічі не потиснули один одному руки

Reuters: Зеленський і Путін під час першої зустрічі не потиснули один одному руки

Путін вперше зустрівся з українським лідером на паризькому саміті

Reuters: Зеленський і Путін під час першої зустрічі не потиснули один одному руки
via REUTERS

Президент України Володимир Зеленський і російський президент Владімір Путін вперше зустрілися у понеділок на саміті в Парижі, мета якого – активізувати зусилля з відновлення миру на сході України. У саміті беруть участь лідери Франції та Німеччини Еммануель Макрон і Ангела Меркель, пише Reuters.

Дипломати, однак, попереджають, що перспективи миру похмурі, оскільки Зеленський, комік, який став президентом, політично обмежений всередині країни і побоюється робити надто великі поступки, а Путін не виявляє особливого інтересу до того, щоб реагувати на тиск інших країн.

Після серії двосторонніх зустрічей в Єлисейському палаці Путін і Зеленський увійшли в кімнату для зустрічі чотирьох лідерів. Як пише видання, вони майже не дивилися один одному в очі і не посміхалися. Вони також не потиснули один одному руки для камер.

Як видно з відео (наприкінці), Путін звернувся до Зеленського з пропозицією повернутися до фотокамер журналістів.

Зустріч «нормандської четвірки»

Стартувала перша за три роки зустріч «нормандської четвірки», у складі якої президенти України, Росії, Франції та Німеччини

Опубліковано hromadske.ua Понеділок, 9 грудня 2019 р.

Незважаючи на угоду про припинення вогню в Мінську 2015 року, ознак мирного врегулювання конфлікту вкрай мало. Цей саміт – перший раз, коли чотири лідери зустрілися в так званому нормандському форматі з 2016 року.

Українська сторона заявляє, що Київ хоче добитися припинення вогню в Донбасі, обміну всіх ув'язнених і термінів виведення всіх незаконних збройних формувань з регіонів, які перебувають під контролем підтримуваних Росією сепаратистів.

Більше про очікування від сьогоднішньої зустрічі – у матеріалі Mind «Big deal: про що може домовитись Зеленський з Путіним».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті