Захворіло у світі
5,606,925
Померло у світі
350,862
Вилікувалось у світі
2,300,985
Захворіло в Україні
21,905
Померло в Україні
658
Вилікувалось в Україні
7,995
Канада подала до суду на Volkswagen через забруднення довкілля

Канада подала до суду на Volkswagen через забруднення довкілля

Volkswagen ввіз у країну 128 000 автомобілів із підвищеним вмістом шкідливих речовин у вихлопних газах

Канада подала до суду на Volkswagen через забруднення довкілля
фото DR

Влада Канади звинувачує німецький автоконцерн Vokswagen у порушенні норм, прописаних у місцевому законодавстві, стосовно вмісту шкідливих речовин у вихлопних газах дизельних двигунів. Про це повідомляє Deutsche Welle з посиланням на заяву канадського Міністерства навколишнього середовища. У понеділок з боку міністерства  VW було пред'явлено звинувачення за 60 пунктами.

Згідно зі звинуваченням, в період з 2008 по 2015 роки Volkswagen ввіз у Канаду 128 тисяч автомобілів, які «не відповідали визначеним нормам викидів транспортних засобів». Перше судове засідання заплановано вже на цю п’ятницю.

Судові процеси в рамках «дизельгейту» проти німецького автовиробника йдуть у багатьох країнах світу – зокрема, в США, Великобританії, Австралії. У 2015 році Volkswagen визнав, що в 11 млн автомобілів по всьому світу було встановлено програмне забезпечення, що дозволяє маніпулювати даними екологічних тестів.

У Німеччині також триває розгляд групового позову до автоконцерну в зв'язку з «дизельгейтом», у ході якого має бути встановлено, якою мірою VW несе відповідальність перед 470 тисячами автовласників. Позивачем виступає Федеральне об'єднання центрів захисту прав споживачів.

На сьогодні дизельний скандал уже обійшовся концерну Volkswagen в 30 млрд євро. Ці гроші пішли на виплату штрафів, компенсації збитку і оплати витрат, пов'язаних з веденням судових розглядів, в першу чергу в США.

Нагадаємо, 90 000 британських автовласників нещодавно подали позов до Volkswagen в рамках «дизельгейту».

Також повідомлялося, що у США подали новий позов проти BMW і Bosch через дизельний скандал.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті