Захворіло у світі
18,080,067
Померло у світі
689,370
Вилікувалось у світі
10,691,528
Захворіло в Україні
73,158
Померло в Україні
1,738
Вилікувалось в Україні
39,876
Лавров та Трамп розійшлись у згадках про свою зустріч

Лавров та Трамп розійшлись у згадках про свою зустріч

Американський президент сказав, що застеріг РФ від втручання у вибори у США, Лавров заявив, що такого не пам’ятає

Лавров та Трамп розійшлись у згадках про свою зустріч
Дональд Трамп, Сергій Лавров
фото www.flickr.com/photos/mfarussia/34189632880/

Президент США Дональд Трамп застеріг міністра закондонних справ РФ Сергія Лаврова від будь-яких спроб втрутитись у виьори в США і закликав Москву вирішити конфліки з Україною. Про це пише Radio Free Liberty.

«Ми не обговорювали вибори», – заявив Лавров на прес-конференції за підсумками переговорів з Трампом.

Трамп підкреслив, що підтримує «ефективний глобальний контроль над озброєннями»,в який входить не лише РФ, а й Китай.

Американський лідер звернувся до Росії за підтримкою у протидії Ірану у розробці ядерної зброї і в забезпечення денуклеаризації КНДР.

Раніше того ж дня, Лавров зустрівся із з держсекретарем США Майком Помпео. Обидві сторони продемонстрували незначні ознаки прогресу по ключовим питанням, які стоять на заваді покращенню відносин між США та РФ.

Помпео і Лавров, як зазначається, обговорили широке коло міжнародних та двосторонніх питань, включно з денуклеаризацією КНДР, зміною влади у Венесуелі, встановленням миру в Україні,а  також втручанням РФ у вибори в США 2016 року і майбутнім договорів про ядерну зброю.

Помпео наголосив, що тема України стала провідною під час зустрічі Лавровим.

«Ми провели досить багато часу, розмовляючи про Україну. Це була головна частина наших розмов. Міністр Лавров щойно повернувся з Парижа, де президент Путін і президент Зеленський провели змістовні розмови. Я пишаюся тим, що зробила ця адміністрація (США – ред.) для захисту суверенітету та безпеки цієї країни», – сказав він.

 Візит Лаврова до Вашингтону відбувся на наступний день після того, як в Парижі відбулись переговори в «нормандському форматі».

Більше про те, чого вдалося досягти на зустрічі в «нормандському форматі» і зокрема на особистій зустрічі між Зеленським і Путіним – у матеріалі Mind «Обмін в'язнями, припинення вогню і нагляд ОБСЄ: про що розповіла «нормандська четвірка» на пресконференції».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті