Захворіло у світі
5,851,494
Померло у світі
361,270
Вилікувалось у світі
2,445,181
Захворіло в Україні
22,811
Померло в Україні
679
Вилікувалось в Україні
8,934
Естонія та Фінляндія офіційно запустили газопровід Balticconnector

Естонія та Фінляндія офіційно запустили газопровід Balticconnector

Він має допомогти Естонії та Фінляндії інтегруватися в газовий ринок ЄС і зменшити залежність від Росії

Естонія та Фінляндія офіційно запустили газопровід Balticconnector
фото www.flickr.com/photos/kremsmueller/19057650474

Естонія і Фінляндія офіційно запустили в експлуатацію газопровід Balticconnector, який з'єднав газотранспортні системи двох країн. Про це пише DW.

Урочиста церемонія пуску нового газогону відбулася в середу, 11 грудня, за участі керівництва обох країн, а також запрошених представників Європейської комісії, повідомляє сайт компанії-оператора газопроводу.

На сайті компанії наголошується, що цей інфраструктурний об'єкт ввели в експлуатацію на місяць раніше запланованого терміну. Відкритий газогін, частина якого пролягла по дну Фінської затоки, з'єднав газотранспортні мережі Фінляндії та Естонії. Крім того, він покликаний допомогти обом країнам інтегруватися в газотранспортну систему ЄС та в спільний енергетичний ринок Євросоюзу, зазначається на сайті.

Кошторисна вартість проєкту становила 250 млн євро, з яких 75% були надані Єврокомісією в рамках спеціального фінансового механізму для енергетичного сектора.

Довжина підводної частини Balticconnector становить 77 км. Цей газогін може щодня перекачувати 7,2 млн кубічних метрів газу.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті