Захворіло у світі
60,973,636
Померло у світі
1,432,048
Вилікувалось у світі
39,070,026
Захворіло в Україні
693,407
Померло в Україні
11,909
Вилікувалось в Україні
326,238
У США відкриють перший у світі металургійний завод, який працює на енергії вітру

У США відкриють перший у світі металургійний завод, який працює на енергії вітру

Його відкриття, як очікується, відбудеться до кінця року

У США відкриють перший у світі металургійний завод, який працює на енергії вітру
фото www.flickr.com/photos/129627364@N08/32674879214

Міні-металургійний завод в Міссурі вартістю $250 млн, відкриття якого очікується до кінця року, є партнерством між сталеливарною компанією Nucor і місцевою енергетичної компанією Evergy. Він буде працювати на електроенергії, отриманої від вітрогенераторів сумарною потужністю 75 мегават. Про це повідомляє Steelland.

Цікаво, що завод Nucor спочатку не задумувався з метою використання енергії вітру, але керівник Evergy розповів, що конкурентоспроможна ціна в кінцевому підсумку привела до того, що сталеливарна компанія вирішила вибрати вітер.

Велику роль в цьому зіграло те, що в штаті Міссурі є закон, який дозволяє комунальним підприємствам застосовувати пільгові тарифи на електроенергію для виробників алюмінію і сталі, які купують значні обсяги енергії.

В електронному листі Nucor сказав, що вони постійно шукають способи підвищити свою енергоефективність, щоб зменшити вплив на навколишнє середовище.

На заводі Nucor буде зайнято близько 250 чоловік, і він буде використовувати енергію, вироблену Evergy, в тому числі з нової вітряної електростанції, для живлення дугових електропечей, які будуть плавити лом і перетворювати його в нову перероблену сталь.

Завод Nucor в Міссурі це не єдина сталеливарна компанія в США, яка планує працювати на відновлювальних джерелах енергії.

В кінці вересня Xcel Energy досягла угоди з Lightsource BP, яка є найбільшим в Європі виробником сонячної енергії і наполовину належить британському нафтовому гігантові і сталеливарному заводу EVRAZ North America, про будівництво сонячної електростанції потужністю $240 млн в Пуебло, штат Колорадо, потужністю 240 МВт .

За словами компанії, завод EVRAZ стане найбільшою в США сонячною електростанцією, призначеної для одного споживача, коли він буде введений в експлуатацію в 2021 році.

Раніше Xcel вирішила закрити дві вугільні електростанції в цьому районі, що поставило під загрозу життєздатність сталеливарного заводу через потребу в дешевій електриці.

Томас Кох Бланк, старший директор Інституту Рокі Маунтін (RMI), говорить, що, хоча ці переробні підприємства, що працюють на відновлювальних джерелах енергії, безумовно, є хорошим досягненням, багато що ще треба зробити.

Дослідження RMI показало, що металобрухту недостатньо, щоб забезпечити світову економіку потребами в сталі.

У листопаді компанія United States Steel оголосила про свою мету скоротити глобальні викиди парникових газів на 20% до 2030 року. Крім того, асоціація Worldsteel, на яку припадає понад 80% світового виробництва сталі, запустила програму Step Up з метою переходу до без вуглецевої сталі. .

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті