Коронавірус COVID-19
Захворіло у світі
755,591 особа
Померло у світі
36,211 осіб
Вилікувалось у світі
158,527 осіб
Захворіло в Україні
480 осіб
Померло в Україні
11 осіб
Вилікувалось в Україні
6 осіб
Рада продовжила особливий статус Донбасу ще на рік

Рада продовжила особливий статус Донбасу ще на рік

Законопроєкт спрямований на створення додаткових часових можливостей для реалізації відповідних законодавчих умов, спрямованих на мирне врегулювання ситуації в окремих районах

Рада продовжила особливий статус Донбасу ще на рік
Фото: УНІАН

Верховна Рада прийняла за основу та вцілому зміни до закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей» (№2569). За законопроєкт проголосувало 320 народних депутати, проти – 20, утрималося – 19, не голосувало – 22, передає кореспондент Mind.

Згідно з пояснювальною запискою до закону, законопроєкт вноситься у зв’язку з тим, що 31 грудня 2019 року спливає строк запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей.

Законопроєкт спрямований на створення додаткових часових можливостей для реалізації відповідних законодавчих умов, спрямованих на мирне врегулювання ситуації в окремих районах Донецької та Луганської областей на основі принципів та норм міжнародного права і Статуту ООН.

Законопроєктом продовжується на один рік можливість тимчасового запровадження особливого порядку місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей, встановленого статтею 1 закону «Про особливий порядок місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей».

Нагадаємо: у жовтні Голова Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що закон про особливості місцевого самоврядування в окремих районах Донецької та Луганської областей депутати схвалюватимуть «разом із суспільством». Згодом він запевнив, що новий закон про особливий статус Донецької та Луганської областей буде ухвалюватися у відкритому режимі роботи парламенту, а напрацювання тексту нового закону почнеться після зустрічі в нормандському форматі. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію