Голландська пивоварня представила пиво із хвої минулорічних ялинок

Голландська пивоварня представила пиво із хвої минулорічних ялинок

Місія компанії полягала у тому,щоб «перетворити «відходи» у щось смачне»

Голландська пивоварня представила пиво із хвої минулорічних ялинок
фото www.flickr.com/photos/137854098@N04/46888115292

Голландська пивоварня Lowlander  із Нідерландів та готель Hyatt Regency Amsterdam приготували щось особливе для святкового сезону цього року:  спеціальне сезонне пиво, зроблене з минулорічних святкових ялинок. Про це повідомляє Fortune.

«Місія полягала у тому, що перетворити «відходи» у щось смачне»,- говорить Горка Бергареш, генеральний менеджер Hyatt Regency Amsterdam.

Акція розпочалась ще минулого року. Для початку вони запустили по ТБ кілька відеороликів, де розповіли про свою екологічну акцію. Їм понесли старі різдвяні ялинки з готелів, кафе і ресторанів. Таким чином виробники зібрали першу тисячу дерев.

Як повідомляє видання, в результаті у них вийшов 5-відсотковий IPA (India Pale Ale – найбільш затребуваний вид крафтового пива в США. ), який «легко п'ється та має аромати вічнозеленого лісу, цитрусових і хмелю». Воно називається Lowlander Winter IPA і коштує близько 6 євро (приблизно $6.65).

Святковий напій – це тільки одна з низки екологічних ініціатив готелю, що підтверджує його прихильність до стійкого розвитку. Коли готель відкрився два роки тому, його було названо найбільшим екологічним готелем в країні і він мав найвищий бал BREEAM (метод глобальної оцінки стійкості)в Нідерландах. Hyatt Regency Amsterdam не використовує пластикового посуду чи пляшок, переробляє стічні води та кухонні відходи. В готелі також є живі сади, яка звисають зі стелі та стін, а в кожному номері є живі рослини в горщиках. Нещодавно також готель розпочав переробляти використанні винні пляшки у стакани,замість того, щоб їх здавати на переробку.

Нагадаємо: в ЄС хочуть заборонити 90% видів мікропластику.

Раніше ЄС прийняв рішення про заборону 10 видів звичайного пластика. До чорного списку увійшли трубочки для коктейлю, одноразовий посуд і ватні палички.

Як повідомлялось,починаючи з 2021 року, Канада відмовиться від використання одноразового пластику.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті