Захворіло у світі
11,124,651
Померло у світі
526,003
Вилікувалось у світі
5,905,310
Захворіло в Україні
47,677
Померло в Україні
1,227
Вилікувалось в Україні
21,155
Спори між «Укртранснафтою» та «Транснєфтью» розглядатимуться в Сингапурі – Гавриленко

Спори між «Укртранснафтою» та «Транснєфтью» розглядатимуться в Сингапурі – Гавриленко

Його обрано як нейтральний центр із схожою на англійську системою правосуддя

Спори між «Укртранснафтою» та «Транснєфтью»  розглядатимуться в Сингапурі – Гавриленко
Генеральний директор АТ«Укртранснафта» Микола Гавриленко
Фото: УНІАН

АТ «Укртранснафта» та  ПАТ «Транснєфть» (РФ) перенесли юрисдикцію місця розгляду спорів у контракті на транзит нафти з Росії до Сингапуру, Про це  «Інтерфакс-Україна» повідомив генеральний директор «Укртранснафти» Микола Гавриленко.

«Сингапур обрано як один з нейтральних центрів із схожею із англійським правом логікою», – сказав Гавриленко.

За його словами, підписана компаніями на початку грудня додаткова угода до контракту на транзит нафти територією України дозволить сторонам більш зрозуміло та чітко трактувати ті пункти контракту, які потрібні для стабільної та тривалої роботи.

«Юридично – це додаткова угода до договору, але рівень доповнень тягне на новий контракт, бо кількість змін, які внесено, напевне, найбільші за увесь період дії цього контракту. Там немає нічого революційного, але є риси, які дозволяють нам більш зрозуміло та чітко трактувати ті пункти контракту, які потрібні для стабільної та довготривалої роботи», – пояснив Гавриленко.

Раніше Mind писав, що 3 грудня 2019 року «Укртранснафта» та «Транснєфть» уклали додаткову угоду про транзит нафти на 10 років. Підписання документу відбулось відповідно до рішення акціонера «Укртранснафти» – «Нафтогазу».

Нагадаємо: угода про транзит нафти діє до 31 грудня 2019 року, а потім автоматично продовжується на кожний наступний рік, якщо будь-яка зі сторін не повідомить іншу про його розірвання з попереднім повідомленням за 6 місяців.

Також повідомлялося, що російська «Транснєфть» сплатить «Уктранснафті» 1,5 млрд євро за прокачування нафти за 10 років. Днями компанії уклали додаткову угоду до договору про надання послуг з транспортування нафти територією України ‪з 1 січня 2020 року до 1 січня 2030 року.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті