Захворіло у світі
12,507,849
Померло у світі
560,460
Вилікувалось у світі
6,890,914
Захворіло в Україні
52,843
Померло в Україні
1,372
Вилікувалось в Україні
25,661
Аграрний комітет схвалив поправки до законопроєкту про ринок землі

Аграрний комітет схвалив поправки до законопроєкту про ринок землі

Питання доступу іноземців до землі вирішуватиметься лише на референдумі

Аграрний комітет схвалив поправки до законопроєкту про ринок землі
Фото: УНІАН

Комітет Верховної Ради з питань аграрної політики на засіданні 28 грудня ухвалив усі поправки до проєкту (2178-10)  закону про запровадження ринку землі. Про це повідомляє пресслужба політичної партії «Слуга Народу» на своїй сторінці у Facebook.

«Працюємо так, щоби не відкладати важливі питання на «після свят». Сьогодні аграрний комітет схвалив усі поправки до земельного законопроекту» – зокрема повідомляє пресслужба партії.

Під час засідання комітету було узгоджено, що «купувати землю зможуть громадяни України, держава, місцеві громади, українські підприємства, засновані українцями; – встановлюється ліміт щодо концентрації землі в одні руки – не більше 10 тисяч гектарів; питання доступу іноземців до землі вирішуватимуть ЛИШЕ українці на референдумі; – банки матимуть змогу продавати землю сільськогосподарського призначення тільки за умови стягнення, якщо така земля була предметом застави (ділянку слід буде продати на земельних торгах протягом 2 років, інакше та конфіскується); – вартість землі буде не нижчою за нормативно-грошову оцінку».

Нагадаємо, як писав Mind, з пропозицією скоротити максимум с\г землі у одного власника до 10 000 га виступив президент Володимир Зеленський. 

Нагадаємо, 13 листопада Верховна Рада підтримала законопроєкт, який передбачає скасування мораторію на продаж землі сільськогосподарського призначення з 1 жовтня 2020 року.

Детальніше про земельну реформу читайте у матеріалі Mind «Земля зупинилася: чому не вдалося скасувати земельний мораторій. І які шанси запустити ринок сільгоспземель уже наступного року».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті