Захворіло у світі
13,026,225
Померло у світі
570,924
Вилікувалось у світі
7,188,992
Захворіло в Україні
54,133
Померло в Україні
1,398
Вилікувалось в Україні
26,503
Кравцов залишає пост глави «Укрзалізниці»

Кравцов залишає пост глави «Укрзалізниці»

Раніше прем'єр Гончарук заявляв, що керівництво компанії буде змінено, головна претензія – «дика корупція»

Кравцов залишає пост глави 	«Укрзалізниці»

Голова правління АТ «Укрзалізниця» Євген Кравцов звернувся до Наглядової ради компанії з проханням припинити контракт у зв'язку з переходом на роботу в публічному державному секторі. Про це пише Інтерфакс-Україна.

«Останнім часом ходило багато розмов про нібито конфлікті «Укрзалізниці» і Міністерства інфраструктури. Але ми командні гравці з єдиною важливою метою – поліпшення стану «Укрзалізниці» і бажанням ефективного розвитку української інфраструктури. А це виключає будь-які конфлікти і залишає місце виключно конструктивним відносинам. після розгляду мого звернення про припинення контракту в зв'язку з переходом на роботу в публічному державному секторі на засіданні Наглядової Ради вже на початку 2020 року, я впевнений, ч про залізнична родина залишиться близькою для мене», – сказав Кравцов у новорічному зверненні на сайті «Укрзалізниці».

Глава «Укрзалізниці» пообіцяв розкрити подробиці після прийняття всіх формальних рішень.

За його словами, за останні роки трансформація «Укрзалізниці» стала однією з наймасштабніших серед державних компаній. Кравцов підкреслив, що далі компанію чекає перехід на новий рівень.

Нагадаємо: Кабмін призначив Кравцова головою правління «Укрзалізниці» в січні 2019 року. Офіційний термін контракту з Кравцовим закінчується в 2021 році.

Раніше Mind писав, що керівництво «Укрзалізниці» буде змінено через «дику корупцію», посилаючись на заяву Гончарука.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті