Захворіло у світі
33,081,725
Померло у світі
997,777
Вилікувалось у світі
22,926,896
Захворіло в Україні
201,305
Померло в Україні
3,996
Вилікувалось в Україні
88,453
Firefly Aerospace завершує підготовку до запуску ракети-носія Alpha

Firefly Aerospace завершує підготовку до запуску ракети-носія Alpha

У Дніпрі Firefly Aerospace має власний R&D-центр і цех експериментального виробництва малих ракетних вузлів з подальшим лабораторним тестуванням

Firefly Aerospace завершує підготовку до запуску ракети-носія Alpha
Фото: pixabay.com

Американська аерокосмічна компанія Firefly Aerospace, яка має підрозділ в Україні, розпочала кваліфікаційні випробування першого ступеню ракети-носія Alpha. Про це йдеться у пресрелізі компанії.

На стенді Firefly TS2 встановили чотири двигуни Reaver. Невдовзі стартують тестування на «гарячому вогні», які завершаться багаторазовими 165-секундними відпрацюваннями повного робочого циклу.

У Дніпрі Firefly Aerospace має власний R&D-центр і цех експериментального виробництва малих ракетних вузлів з подальшим лабораторним тестуванням.

«Американська й українська команди посилено готують ракету-носій Alpha до запуску, яка зможе доставити до 1000 кг корисного вантажу на низьку навколоземну орбіту і до 600 кг – на сонячно-синхронну. Запуск відбудеться на авіабазі Ванденберг у Каліфорнії, яка є базою з космодромом військово-повітряних сил США», – говорить керівник українського підрозділу компанії Олександр Дондік.

Нагадаємо: українсько-американський стартап Firefly завдяки заводам в Техасі, Майамі і потужностям «Південмашу» в перспективі планує збирати 24 ракети в рік.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті