Захворіло у світі
6,658,334
Померло у світі
391,588
Вилікувалось у світі
2,886,183
Захворіло в Україні
25,964
Померло в Україні
762
Вилікувалось в Україні
11,372
Фармкомпанія «Дарниця» представила нового фінансового директора

Фармкомпанія «Дарниця» представила нового фінансового директора

Тепер у компанії розраховують на нові можливості для росту та підвищення ефективності управління фінансами

Фармкомпанія «Дарниця» представила нового фінансового директора
Фінансовий директор фармацевтичної компанії «Дарниця» Наталія Барановська
Фото: офіційний сайт ФК «Дарниця»

Новим фінансовим директором компанії «Дарниця» стала Наталія Барановська яка має 17-річний досвід роботи на аналогічній посаді. Про це повідомляє прес-служба «Дарниці».

Раніше Барановськапрацювала на посаді фінансового директора в TerraFood та інших крупних компаніях, а також має досвід запуску проєктів у країнах Європейського Союзу.

Вона має інженерну та фінансову освіту, а також отримала ступінь магістра бізнес-адміністрування в Edinburgh Business School, Heriot Watt University. Її ключовими професійними компетенціями є фінансове і стратегічне планування, розширення бізнесу, вирішення складних питань його функціонування, а також експертиза у M&A.

Як зазначила Барановська, «Дарниця» є компанією, що швидко розвивається, її чистий дохід протягом 2016-2018 років щорічно зростає в середньому на 19%, а чистий прибуток – на 16% на рік.

Новий фіндиректор «Дарниці» має на меті зміцнити фінансову стійкість та забезпеченні досягнення стратегічних цілей компанії.

«На цій позиції я сподіваюся бути корисною «Дарниці» у залученні нових можливостей для росту та підвищення ефективності управління фінансами», –  зазначила Барановська.

При тому генеральний менеджер «Дарниці» Андрій Обрізан підкреслив, що компанія перебуває в процесі масштабних змін.

«Ми провели ребрендинг, сформулювали нову філософію і стратегію бізнесу. Ці зміни показують нашу готовність виходити на глобальний ринок як міжнародний бренд. З приходом Наталії (Барановської – Mind) ми посилили лідерську команду, яка забезпечить досягнення нових цілей «Дарниці», – зазначив генеральний менеджер фармкомпанії.

Нагадаємо, у жовтні 2019 року  повідомлялося, що  ФК «Дарниця» інвестувала понад 1,5 млн євро у діджиталізацію і прагне стати 100% цифровою компанією. 2018 року сума таких інвестицій склала 3,5 млн євро, а всього «Дарниця» інвестувала в інноваційний розвиток більш ніж 200 млн євро.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті