Захворіло у світі
1,362,936
Померло у світі
76,373
Вилікувалось у світі
292,188
Захворіло в Україні
1462
Померло в Україні
45
Вилікувалось в Україні
28
Парламент вніс зміни до бюджету 2020 року

Парламент вніс зміни до бюджету 2020 року

Ним збільшуються надходження до спецфонду держбюджету за рахунок коштів від дострокового погашення векселів ФГВФО

Парламент вніс зміни до бюджету 2020 року
Фото: УНІАН

Парламент ухвалив у другому читанні та в цілому  закон про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо Фонду розвитку підприємництва (2589). За таке рішення проголосували 265 народних депутатів, проти – 3, утримались – 108, не голосували – 394 парламентарі, передає кореспондент Mind. 

Як зазначив доповідач з даного питання заступник  голови комітету з питань бюджету Олександр Трухін, цей проєкт закону внесений президентом як невідкладний.

За словами Трухіна, законопроектом пропонується «внести необхідні техніко-юридичні та редакційні уточнення, наведені у висновку комітету щодо попереднього  розгляду законопроекту».

Також закон передбачає набрання чинності ним з дня, наступного за днем його опублікування, «оскільки уже минула передбачена законопроектом дата 1 січня 2020 року».

Крім того законом доповнюються прикінцеві положення дорученням Кабінету Міністрів у місячний строк з дня набрання чинності відповідним законом, затвердити порядок використання коштів державного бюджету, передбачених на забезпечення Фонду розвитку підприємництва з урахуванням положень закону про розвиток та державну підтримку малого і середнього підприємництва в Україні.    

При тому у пояснювальній записці до закону зазначається, що ним збільшуються надходження до спеціального фонду державного бюджету за рахунок коштів від дострокового погашення векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб на 2 млрд грн. Ці кошти мають бути спрямовані на нову бюджетну програму «Фонд розвитку підприємництва».

«У 2020 році в разі додаткових надходжень коштів від дострокового погашення векселів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб їх можна буде спрямувати на розвиток підприємництва у відповідних обсягах», – сказано в пояснювальній записці до закону.

Нагадаємо: 14 листопада 2019 Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому закон про державний бюджет України на 2020 рік. У першому читанні Рада ухвалила даний закон 18 жовтня 2019 року.

Пізніше, 11 грудня 2019 року, президент Володимир Зеленський підписав закон про держбюджет на 2020 рік. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію