Суд оштрафував міністра юстиції Дениса Малюську на 38 420 грн

Суд оштрафував міністра юстиції Дениса Малюську на 38 420 грн

Половину штрафу в розмірі 19 210 грн належить стягнути на користь позивача, другу половину - на користь державного бюджету

Суд оштрафував міністра юстиції Дениса Малюську на 38 420 грн
Денис Малюська
Фото: Facebook/minjust.official

Окружний адміністративний суд Києва оштрафував міністра юстиції Дениса Малюську на 38 420 грн за невиконання рішення суду. Про це повідомляє видання «Українськi Новини».

Позивач звернувся до суду з позовною заявою, в якій просив Міністерство юстиції скасувати результати конкурсу на посаду державного експерта експертної групи з правової обізнаності директора з прав людини, доступу до правосуддя та правової обізнаності Мін'юсту, а також просив зобов'язати міністерство визначити його одним з переможців конкурсу на зайняття відповідної посади.

Суд прийняв рішення скасувати результати конкурсу на посаду держексперта і зобов'язати Мін'юст переглянути їх без урахування поділу на групи за загальним рейтингом і прийняти відповідне рішення.

Крім того, були стягнуті на користь позивача понесені ним витрати по сплаті судового збору в розмірі 704 грн за рахунок бюджетних асигнувань Мін'юсту.

Суд також зобов'язав Мін'юст подати в суд звіт про виконання рішення в строк до 19 листопада 2019 року. Згодом суд встановив новий термін для його виконання – до 12 грудня 2019 року, але рішення залишилося невиконаним.

Таким чином, суд прийняв рішення накласти штраф на Малюську у розмірі 38 420 грн за невиконання рішення суду, при цьому половину штрафу в розмірі 19 210 грн належить стягнути на користь позивача, другу половину – на користь державного бюджету.

Крім того, було встановлено новий термін для подання звіту про виконання рішення Окружного адмінсуду – до 6 лютого 2020 року.

Нагадаємо: Малюська заявляв, що його не влаштовує зарплата держслужбовця.

Окрім того парламент ухвалив постанову, якою скасував ухвалення в цілому закону про перезавантаження влади щодо визначення розмірів посадових окладів та інших складових оплати праці, грошового забезпечення працівників правоохоронних та інших органів державної влади.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті