Верховна Рада прийняла зміни до держбюджету

Верховна Рада прийняла зміни до держбюджету

Закон спрямований на забезпечення ефективного фінансового забезпечення розвитку дорожньої галузі України шляхом залучення додаткового позабюджетного фінансування

Верховна Рада прийняла зміни до держбюджету
Фото: УНІАН

Верховна Рада прийняла в цілому проєкт закону №2660 про внесення змін до закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік». Прийняття законопроєкту підтримали 338 депутати, проти-1, утрималось-31, не голосувало-26, повідомляє кореспондент Mind.

Закон спрямований на забезпечення ефективного фінансового забезпечення розвитку дорожньої галузі України шляхом залучення додаткового позабюджетного фінансування для виконання ремонтно-будівельних робіт на автомобільних дорогах загального користування державного значення

Законом передбачається можливість у 2020 році залучати кредитні кошти комерційних банківських структур під державні гарантії.

Законом Розділ VI «Прикінцеві та перехідні положення» доповнено пунктом 3-6 такого змісту:

«3-6. Установити, що, як виняток з положень частини четвертої статті 17 цього Кодексу, центральний орган виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері дорожнього господарства, з метою фінансового забезпечення розвитку мережі та утримання автомобільних доріг загального користування державного значення має право здійснювати запозичення під державні гарантії у порядку, визначеному Кабінетом Міністрів України, якщо відповідне положення передбачено у законі про Державний бюджет України».

Нагадаємо: Парламент ухвалив у другому читанні та в цілому закон про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на 2020 рік» щодо Фонду розвитку підприємництва.

Нагадаємо: 14 листопада 2019 Верховна Рада ухвалила у другому читанні та в цілому закон про державний бюджет України на 2020 рік. У першому читанні Рада ухвалила даний закон 18 жовтня 2019 року.

Пізніше, 11 грудня 2019 року, президент Володимир Зеленський підписав закон про держбюджет на 2020 рік. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію