Volkswagen збирається купити 20% акцій китайського виробника батарей для електрокарів – Reuters

Volkswagen збирається купити 20% акцій китайського виробника батарей для електрокарів – Reuters

За попередніми оцінками угода складатиме близько $560 млн

Volkswagen збирається купити 20% акцій китайського виробника батарей для електрокарів – Reuters
фото www.flickr.com/photos/72007988@N04/8117093146

Volkswagen збирається придбати 20%акцій китайського виробника акумуляторів для електрокарів Guoxuan High-tech Co Ltd. Про це Reuters повідомили власні джерела.

Зазначається, що автовиробник прискорює перехід на виробництво електромобілів.

Ця угода знаменує собою перше пряме володіння Volkswagen  китайським виробником акумуляторів і стане результатом того, що німецький автомобілебудівник прагнутиме до поставки 1,5 млн нових електрифікованих авто в КНР до 2025 року.

Джерела видання розповіли, що 20%-а доля в Guoxuan, виходячи з капіталізації компанії у $2,8 млрд,складатиме близько $560 млн.

Деталі угоди вже допрацьовані, обидві компанії чекають впровадження нових китайських нормативних правил щодо розміщення приватних акцій, які забезпечать більш гнучкий механізм ціноутворення, уточнили джерела.

Акції Guoxuan виросли на максимальні 10% на тлі новини.

Guoxuan входить до числа виробників акумуляторів середнього рівня, разом з CATL та BYD. Компанія базується в місті Хефей, де VW будує електрокари разом з JAC Motor, одним із низки своїх китайських партнерів.

Одне з джерел зазначило, що Volkswagen давно хотіла контролювати виробника батарей, щоб краще контролювати свій ланцюжок поставок.

Головним конкурентом VW в Китаї є Tesla, яка на початку цього місяця розпочала поставки автівок зі свого заводу вартістю $2 млрд, збудованого в КНР.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію